Klouzající zvuk

Musím se vám přiznat, že nejsem jen hiphopová a rocková houslistka, hraju totiž na housle i v country kapele Charleyho Jenkinse. Je to tak, hraju country s těmi nejlepšími. Tento víkend jsme měli opravdu velkou show a měli jsme možnost hrát na hlavním podiu v Country Jam v Coloradu.

Byli jsme předskokani pro Alana Jacksona a byla to opravdu velká věc, takže jsem se zahřívala, abych byla připravená, jakmile půjdu na podium. Při první písničce jsem měla problém s oblečením – ne ve stylu Janet Jackson, či tak něco, prostě to byl jen rušivý problém. Víte, měla jsem na sobě šaty a tak jsem neměla žádné kapsy, kam bych mohla vložit své bezdrátové spojení. Takže jsem ho před show připnula na spodní část zad. Pod sukní jsem měla legíny a ty jsem přes něj přetáhla. No, stačil jeden ohyb vzad, tři skoky a to bezdrátové spojení se uvolnilo. Co budu dělat, jediná věc, která to udržuje před pádem a houpáním se mezi mýma nohama, jsou ty legíny. Každopádně mě kamera pořád zabírala a já tam nemohla stát jako socha po dobu dalších 10 songů. Musím tancovat.

Takže jsem po zbytek show byla dost rozrušená, protože s každým krokem to klouzalo víc a víc dolů. Od spodní části zad, k zadku a přestalo to klouzat až v momentě, kdy to doputovalo kousek nad koleno. Konečně jsem se cítila jistě, že to zůstane tam, kde to je a už jsem se tím chtěla přestat zaobírat, když jsem najednou začala cítit, jak mi legíny kloužou dolů. Váha toho zařízení mi stahovala kalhoty dolů. Pořád jsme měli před sebou 2 songy. Takže jsem mírně začala roztahovat nohy ve snaze bojovat proti gravitaci, která mi stahovala oblečení. Někdy byste si měli zkusit hrát na housle, tancovat, roztahovat nohy tak, aby vám nepadaly kalhoty a všechno to zvládat s takovým úsměvem, jako byste prožívali nejlepší chvíle svého života. Jo, není to snadné.

Tento příspěvek vložila Lindsey na svůj web 2.7.2011.

Originální článek: zde