Lindsey Stirling, Assassin´s Creed III – Téma měsíce říjen 2015

Máme tady druhou část našeho říjnového tématu měsíce, ve kterém se věnujeme Lindseyiným coverům na hudební a herní melodie. Dnes si trochu přiblížíme Assassin´s Creed III.

Ačkoliv má tato hra ve svém názvu číslovku 3, jedná se již o pátou část této oblíbené historicko-akční série. Jako první vyšla verze pro PlayStation 3 a X-Box 360 na konci října roku 2012, o měsíc později pak následovaly verze pro počítače a Wii U. Hlavní postavou současné části her Assassina je Desmond Miles, v této hře se však upírá největší pozornost na jeho předka Connora. Ten má ve hře za úkol pomstít svou rodnou vesnici, kterou vypálili kolonisté v čele s jedním z hlavních antagonistů, templářem Charlesem Leem. Pokud jde o sérii jako takovou – vydává ji společnost Ubisoft a dodnes vyšlo již 8 dílů, devátý je před vydáním, desátý v plánu. Assassin´s Creed III se odehrává v období americké války za nezávislosti a nezapomíná zmínit takové postavy, jakými byli George Washington nebo Samuel Adams a připomíná také takové události, jako bylo například Bostonské pití čaje.

assasin

Chcete tento plakát? Mrkněte na naše aukro. Zbývají 4 kusy, jeden za 25 Kč 🙂 Bez nutnosti registrace. http://aukro.cz/show_item.php?item=5730667732

Lindsey vydala svůj cover k melodii z této hry 5. listopadu 2012, tedy ještě před vydáním verzí pro Nintendo a počítače. Celý videoklip režíruje Jace Leroy za spolupráce s duem Spencer and Clayton. Hudbu jako takovou složil Lorne Balfe a orchestrální zpracování hudby v pozadí za Lindseyinými houslemi obstaral Stephen Anderson. Klip patří k těm nejoblíbenějším nejen díky povedené hudbě, ale také díky věrohodně připraveným kostýmům, které má na svědomí Shannon McKinnon Cheek. Video má dnes na svém účtu přes 23 miliónů zhlédnutí a ani my si jej na závěr tohoto povídání nezapomeneme pustit 😉 Enjoy!