Michal Strnad: Zaujalo mě spojení houslí, tance a elektronické hudby

Dnes si popovídáme jedním z těch služebně mladších administrátorů, Michalem Strnadem 🙂

A protože i Michal určitě ví, jak začínají všechny naše rozhovory, tak určitě může spustit… :))

Dobře, Jmenuji se Michal Strnad, je mi 20 let a pocházím z Děčína. V současnosti tam však nežiji, protože jsme se přestěhovali do jedné z přilehlých vesnic.

Vystudoval jsem střední elektrotechnickou školu se zaměřením na silnoproud a nyní se v tomto oboru i živím.

Jak jsi se dostal k Lindsey ty? Lépe řečeno, jak jsi ji poznal? 🙂

Na Lindsey jsem narazil vlastně náhodou na internetu, byla to myslím skladba Crystallize, která právě vyšla. Poslechnul jsem si ji a zalíbila se mi. Pak jsem na ni na chvíli pozapomněl, ale když jsem ji po čase slyšel znovu, začal jsem se o Lindsey více zajímat, protože si mi její tvorba skutečně zalíbila.

🙂 takže patříš k těm, co si ji neoblíbili uplně hned, ale až postupně?

Ano je tomu tak. Bylo to postupně, ale čím více jsem její písničky poslouchal, tím jsem si je zamilovával vice a více.

🙂 Čím tě vůbec oslovila nejvíce? Byla to jen ta její hudba?

Jeji hudba je skvělá, to ano, ale to co mě opravdu zaujalo, bylo její spojení houslí, tance a elektronické hudby. Protože do této doby jsem si ani nemyslel, že toto spojení je vůbec realizovatelné. Překvapilo mě, jak to do sebe všechno krásně zapadá a jako celek to tvoří něco neobvyklého.

Jak jsi se ty dostal k fanklubu? My to samozřejmě víme, ale můžeš to prozradit i fandům? 🙂

Poté, co jsem se o Lindsey začal více zajímat, mě napadlo, jestli náhodou nemá v České nebo Slovenské republice fanklub. Tenkrát měla na svých oficiálních stránkách seznam facebook fanklubů a mezi nimi jsem zahlédl právě to, co jsem hledal, náš fanklub. Ihned jsem na odkaz klikl a dal si na stránce like, abych byl v obraze. Aktivita fanklubu se mi líbila a byl jsem rád, že existují v Česku lidé, kteří ji mají také rádi. Za čas jsem viděl, že byla do admin týmu přijata Katka Vaculová (K*) a napadlo mě, že by bylo fajn, kdybych v tomto týmu mohl být také. Když jsem zahlédl výběrové řízení na administrátora, otevřel si podrobnosti a viděl, že v požadavcích bylo mimo jíné vytvoření titulků k videu, ihned jsem se na to vrhl, protože mě lákalo vytvořit nějaké titulky a přeložit jedno z videí na kanále Lindsey Time. Chvíli jsem s odesláním emailu však váhal, začal jsem přemýšlet nad tím, jestli mám co admin týmu nabídnout, no řekl jsem si, že minimálně ty překlady ano, tak jsem asi týden před deadline email odeslal a rozhodně toho rozhodnutí nelituju.

To jsme zcela určitě rádi 😉 Prozradíš fanouškům, jaké máš ve fanklubu úlohy?

Ve fanklubu jsem začal překládat videa od Lindsey, různé články na internetu, které se jí týkají, časuji titulky do videí a samozřejmě se také snažím podílet na ostatních aktivitách, co náš fanklub dělá.

Našel jsi ve fanklubu to, cos očekával a nebo sis jeho fungování představoval jinak? 🙂

O tom, jak to vlastně uvnitř admin týmu funguje, jsem nic nevěděl, ale opravdu mě mile překvapilo, jaká je tu fajn atmosféra. Nejdřív jsem si myslel, že se berete spíše jako kolegové, ale z toho jsem rychle vystřízlivěl, když jsem poznal, jak fajn atmosféra tu je a že jste především přátele, kteří se ale ve většině myslím poznali až díky fanklubu.

Přesně tak, nikdo z nás se neznal před tím 🙂 už víš, co si s Lindsey na koncertě v Praze řekneš?

Pořád o tom ještě přemýšlím. Jistě jí řeknu něco ve smylu, jak moc ji obdivuju za to, co dokázala a za její přístup k fanouškům, se kterými sdílí vše, co jen může. Jenže také bych chtěl být aspoň trošku originální v tom, co jí řeknu. Věřím, že se spolu neuvidíme naposledy, ale přeci jen…

🙂 no to věříme všichni 🙂 Na závěr teoretická otázka od Martina 🙂 Kdybys měl možnost být jeden den s Lindsey, co bys podnikl?

No, jelikož nejsem z Prahy, tak bych ji po ní asi moc dobře neprovedl a neporeferoval jé o historii určitých památek. Ač by ji to určitě zajímalo. Ale podle její povahy by to nemělo být nic nudného. Třeba kolotoče, kdyby jsme nějaké spolu našli, celý den si s ní povídat o ní, o mně. Bylo by to moc fajn, protože mně vždycky chvilku trvá, než se s někým rozpovídám.

Já myslím, že s ní by to šlo hned 🙂 Tímto jsme se dostali na konec rozhovoru díky za něj i za čas 🙂

Bylo mi potěšením, ahoj.