Pětihvězdičková dovolená v jednohvězdičkovém hotelu (NYC)

Jsem neskutečně skromný člověk, nikdy jsem neutrácela peníze lehkovážně, velmi tvrdě pracuji a jsem rozhodně dost zaneprázdněná na to, abych týden věnovala hrám. Tím, že jsem udělala krok zpět, jsem přišla na to, že občas procházím životem tak rychle, že se nestíhám zastavit a užít si ho. Takže jsem se s touto myšlenkou přinutila porušit pravidla a udělala jsem si tolik potřebnou životní pauzu.

Poté, co jsem se rozhodla, přesvědčila jsem dvě sestry a mamku, aby jely se mnou a o 2 týdny později jsme se všechny setkaly v New Yorku na dámský týden. Běhaly jsme po celém městě jak ADD Chihuahuas a bylo tam několik věcí, které mě zaujaly:

#8 navštívily jsme sochu Svobody, muzea a další populární atrakce
#7 obcházely jsme výlohy u drahých obchodů, pak jsme šly do Čínské čtvrti, abychom si něco koupily
#6 ráda poznávám lidi z New Yorku. Ztratily jsme se a jedna veselá dáma z Brooklynu se nás ujala, že nám bude dělat průvodce. Byla pro nás úplně cizí, ale během 30 minut s ní jsem se o ní dozvěděla mnohem více, než vím o některých lidech, se kterými pracuji měsíce. Měla mnohem větší postoj v jejím malém růžovém malíčku, než já mám v celém svém těle, ale byla s ní legrace. Připomněla mi, jak je důležité kontaktovat lidi kolem sebe, že je důležité užívat si každý moment a že je důležité sdílet lásku a radost se všemi.
#5 náš ekonomický dvouhvězdičkový hotel byl trochu špinavější, než vypadal na netu a sdílení jednoho záchodu a jedné sprchy s celým patrem bylo méně než lákavé. Nakonec se z toho stal celovýletní vtip a méně než příznivé okolnosti nakonec udělaly z našeho dobrodružství ještě lepší záležitost. Večer jsme si vyšly po hotelu v našich pyžamech, dávaly jsme si občerstvení, tancovaly, jedly jsme další občerstvení, hrály hry a uskutečnily jsme i polštářovou bitvu.
#4 byly jsme na Fantomovi opery (bylo to skvělé) !!!

3
#3 sestry si na Klindfeld vyzkoušely svatební šaty, bylo to v tom slavném svatebním obchodě, kde se natáčela TLC show „Řekni ano šatům“ (Say Yes to Dress). Moje spolubydlící tu show hodně sledovaly a tak bylo zábavné tam jít a jít za těmi lidmi z té show a sledovat sestry, jak vypadají v těch krásných šatech. Jo a potkaly jsme se s Randym!
#2 jedly jsme vynikající jídlo
… the Shake Shack, Magnolia Bakery (jejich banánový krémový pudink…TAAK DOBRÝ!)

Sammy´s Noodle Shop and Grill (představte si talíř za 10 dolarů plný obrovských porcí nejlepšího čínského jídla, jaké jsem kdy ochutnala. Jejich kuře s mangem bylo nejlepší) a pro nejlepší pizzu musíte zajít do Lombardi´s Pizza.
#1 bruslení na kolečkových bruslích v Central Parku

4

Upřímně, pro mě to byla zdaleka ta nejlepší věc, kterou jsme udělaly.

5

Každá jsme si přinesla pár kolečkových bruslí (můžete si je koupit v levných obchodech za 5 dolarů), vzaly jsme si na to celé odpoledne a jezdily po městě. Pak jsme jako ostří gangsteři jezdily několik hodin Central parkem. Samo o sobě to byla zábava, ale pozorování mé drahé mamky, jak jezdí s grácií právě narozeného poníka, z toho udělalo zkušenost k nezaplacení.

POUČENÍ

Vyrostla jsem na sledování show „Full House“ a na konci každé epizody začala hrát veselá hudba a otec (Bob Saget) sdělil se svými dcerami důležitou životní lekci, kterou se každá epizoda snažila představit. Omlouvám se, že většina mých vstupů končí v podobném duchu. Takže…(představite si tu hudbu)

Byla to pro nás tolik potřebovaná dovolená. Mé sestry, mamka a já jsme všechny tak zaneprázdněné, že se vidíme jen zřídka kdy a je to jen horší a horší. Nepovažuju se za moudrou, když řeknu, že dovolené jsou nutností pro šťastné rodiny a dobré vztahy. Myslím to tak, že jsem vyrostla v milující rodině, kde představu o pětihvězdičkovém hotelu naplňoval stan. Ale myslím, že máme občas tolik zodpovědnosti a jsme tolik ovládaní, že nám chybí to, co je nejdůležitějí. Zjistila jsem, že takové věci odkládám na zítřek. Pořád uvažuju tak, že „budu mít čas, jakmile přijde léto“ nebo „budu mít čas, až dokončím album“. Ale jak řekl Professor Hill v jeho muzikálovém hitu „The Music Man“ – „Naplníš si zítřky tak, až skončíš s hromadou prázdných včerejšků“. Aktuálně jsem hodně zaneprázdněná, ale vždy budu vděčná za to, když budu myslet na své dobro a budu si brát životní přestávky, abych mohla vytvářet vzpomínky, které jsou opravdu důležité.

Tento příspěvek vložila Lindsey na svůj web 27.6.2011

Originální článek: zde