Petr Dedek – fanoušek měsíce

Ahojte 😉 Máme pro vás další super zprávu! Zavádíme nový projekt, který odmění všechny aktivní fanoušky. V každém měsíci budeme sledovat aktivitu fandů a nejaktivnějšího vyhlásíme fanouškem měsíce. S tímto fandou poté uděláme rozhovor, jeho jméno bude umístěno na speciálním místě na FB stránce fanklubu a dostane na měsíc práva vyhazovače na Plug.dj. A dnes vám představíme prvního a vzorového výherce – Petra Dedka 🙂 

Ahoj Petře, už víme že jsi vyhrál titul Fanoušek měsíce, ale povíš nám o sobě něco víc?

Ahoj, jmenuji se Petr, je mi 35 let a bydlím celý život v Ostravě. Již několik let pracuji v telekomunikační společnosti jako telefonní operátor. Rád si přečtu nějakou zajímavou knihu ( preferuji fantasy ), mám rád historii, hlavně výlety na všemožné hrady a zámky a z hudby si rád poslechnu vše, co je melodické a pozitivně na mě působí 😀

To zní zajímavě. Já taky rád fantasy literaturu 😉 A když ses nám tak hezky představil, můžeme rovnou skočit k tomu nejzajímavějšímu: jak jsi se dostal k Lindsey?

Bylo to vlastně velmi náhodné. Mé první seznámení s Lindsey bylo, asi jako u mnoha dalších, prostřednictvím Youtube. Vzpomínám si, že jsem se hodně nudil a prohlížel si náhodná videa. Najednou mi YouTube nabídl k přehrání video We Found Love. A to bylo mé první seznámení s Lindsey. Na první pohled mě zaujala svým energickým vystupováním ve spojení s hrou na housle. Na druhý pohled jsem si řekl, že z té holky vyzařuje velmi pozitivní energie. A opravdu jsem se nepletl. Následně mi YouTube nabízel další a další skladby, které jsem si postupně přehrával a její hudba se mi zaryla do duše.

Ano, naprosto stejné to měla určitě většina fanoušků 🙂 YouTube asi pomohlo Lindsey s šířením její hudby nejvíce a jenom díky němu má teď takové množství fanoušků. Co máš na Lindsey rád? Mně se velice líbí její otevřenost a aktivita, jakou vyvíjí pro fanoušky. Myslím, že není zase tolik veřejně známých osobností, které by dělaly to samé v podobné míře.

Velmi se mi líbí, že Lindsey je prostě svá, neumí a nechce se přetvařovat. Nemá to vůbec zapotřebí. Chová se zcela přirozeně, netrpí “manýry” některých celebrit. A svou pozitivní energii přenáší i do svých skladeb. A fanoušci to cítí. Její ne zrovna lehký život a víra v Boha ji formovala a formuje do osobnosti, kterou je.

Co říkáš na náš fanklub? Určitě máš nějakou oblíbenou činnost jakou provozujeme. Nechceš nám k tomu něco říct? Nějaká slovíčka chvály nebo snad stížnosti?

Na našem fanklubu oceňuji hlavně to, že se snaží s fanoušky aktivně komunikovat a neustále přichází s nápady, které nám Lindsey dokáží přiblížit více jako člověka. Jsou spousty fan stránek, ale ty se věnují pouze např. postováním fotek a kopírování známých faktů. Naopak náš fanklub jde do hloubky a přibližuje nám život Lindsey, její svět a díky skvělým kontaktům okolo samotné Lindsey dokáže přinášet exkluzivní informace. Hodně oceňuji exkluzivní rozhovory, témata měsíce, vlastní video tvorbu, překlady videí apd. Takhle má správný fanklub vypadat. Aktivně tvořit vlastní obsah a být s fanoušky v kontaktu. A díky početnému týmu se to daří. A co je důležité, oceňuje to i samotná Lindsey. O tom jsme se mohli už několikrát přesvědčit z jejich komentářů, které na FB přidává. A výhrady? 🙂 Až nějaké budu mít, určitě je budu reportovat 😀

To je super slyšet 😀 Zmínil jsi, že se snažíme s fanoušky aktivně komunikovat. A nejlépe se nám to vede na srazech. Co ty? Byl jsi na nějakém srazu?

Ano, měl jsem to štěstí a podařilo se mi zúčastnit jednoho srazu v Olomouci. Bylo to můj první sraz. Tady si musím postěžovat, že se nás tenkrát moc nesešlo, ale kdo přišel, jistě byl spokojený. Poznal, že fanklub vedou super lidi. A je skvělé, že takové akce vůbec existují. Přes FB se nás sposta fanoušku už zná, ale osobní setkání má své kouzlo a vzájemně se pobavit je super. A určitě to nebyl můj sraz poslední. Jak mi čas dovolí, určitě se zúčastním dalšího a rád poznám nové lidi.

Další sraz je v Praze 26.6. Určitě tě tam rádi uvidíme 😉 S nepřítomností fandů toho moc neuděláme. On už se Petr k tomu na stránkách jednou vyjádřil, tak snad teď bude chodit více lidí… Pražský koncert 20.10.2014… byl jsi na něm?

Koncert jsem si nemohl v žádném případě nechat ujít. Byl to vlastně můj druhý koncert v životě. Na podobné akce jsem nikdy moc nebyl, nemám rád ty tlačenice apod. Ovšem když Lindsey ohlásila své turné po Evropě, řekl jsem si, že pokud by přijela do Česka, určitě půjdu. A pak přišel ten velký šok, kdy skutečně Lindsey oznámila, že říjen 2014 bude vyvolený měsíc pro ČR. Byl jsem nadšený a okamžitě si rezervoval lístek. A dobře jsem udělal. Vidět Lindsey naživo byl obrovský zážitek. Pořád jsem nemohl uvěřit, že ta osoba, kterou znám jen z videa z YoyTube a obrázků je najednou přede mnou. Lindsey byla naprosto dokonalá, byla úplně stejná jako ji známe z videí, energická, vtipná, milá a celý její tým šířil skvělou atmosféru. A zážitek to byl o to větší, že jsem obsadil první řadu 😀 Jen po koncertu jsem si říkal, že bych potřeboval ještě jeden, jelikož těch dojmů bylo tolik, že to je na jednoho člověka najednou moc. A hle, je to tady. Za měsíc máme Lindsey u nás opět. Neskutečné !! Tak rychle jsem ji nečekal. A tudíž otázka, zda hodlám jít na další je úplně zbytečná. ANO ! Hodlám ! A teď si to užiji ještě více. A tentokrát poznám i Lindsey osobně 😀

Takže sis koupil VIP, já také 😀 Sice jsem se pořádně plácl přes kapsu, ale nakonec ji také potkám 😀 Tak mimochodem… Jak bys strávil den s Lindsey?

Jak bych strávil den s Lindsey? Často jsem nad tím přemýšlel a k velkým výsledkům jsem nedospěl 😀 Zasněme se, že umím perfektně anglicky. Lindsey je “bláznivý človíček”, takže by to musela být nějaká bláznivá věc 😀 Ale myslím, že člověk nikdy nic nepokazí, když vezme blízkou osobu do zoo 😀 Lindsey je milovnice zvířat, mohli jsme už vidět její zážitky z australské zoo a věřím, že na nějakou komickou situaci by jistě došlo. A samozřejmě něco k zakousnutí bychom společně dali taky 😀 Vím, asi nejsem moc originální… 😀 No, budu snít dál 😀

No třeba se ti ten sen někdy splní 😀 Když už se to nepovede u Lindsey, tak třeba u nějakého dalšího hudebníka ano 😉 Máš někoho dalšího, koho posloucháš kromě Lindsey?

Nemám příliš konkrétně vyhraněný hudební styl. Poslouchám jakoukoliv hudbu, která má melodii. Mám rád latinskoamerickou hudbu a v poslední době keltskou, irskou. Kdybych měl přímo jmenovat, tak všeobecně je to Enya a z klasiky asi Beatles. Společně s Lindsey jsem poznal ještě Petera Hollense, který mi taky učaroval a vedle Lindsey ho rovněž rád poslouchám. Ale nyní vede Lindsey. Její songy prostě neomrzí. Nedávno jsem se nad tím zamýšlel, že vlastně není skladby, která by mě vysloveně nebavila. Všechny mají svůj náboj a rytmus. Všechny jsou hity. I to je výjimečné, umělci často umístí na své album jeden dva hity a zbytek jaksi jen doplní omáčkou. U Lindsey je to opět jiné.

Z Plugu víme, že ty rád i Tylera 😀 Na začátku jsi se zmínil, že pracuješ v telekomunikační společnosti… To znamená asi hodně práce. Co děláš ve svém volném čase?

S volným časem je to u mě horší. Nejvíce z mého dne vyplňuje práce. Ale když už nějaký mám, tak rád vyrazím někde na výlet do přírody, trochu si odpočinout od počítače, do kterého celé dny hledím 😀 Ale když je venku škaredě tak si rád zahraji i nějakou tu počítačovou hru. Momentálně mám rozehraný Mass Effect 3 a Skyrim. Příznivcům počítačových her vřele doporučuji 😀 A tady mě Lindsey taky potěšila coverem Skyrimu 😀

Za sebe můžu sérii Mass Effect doporučit všemi deseti… Perfektně zpracované… Tak, ale myslím, že jsi nám toho o sobě řekl už dost 😀 Pokud by se s tebou někdo chtěl seznámit, tak určitě zajde na Plug kde jsi dost často 😀 Užívej si měsíc práv na Plugu a své jméno na FB stránce 😉 Zasloužil sis to.

Díky moc 😉