Pomozte nám vysadit Alej Lindsey Stirling

Náš fanklub už nějaký ten čas chystá projekt s názvem “Alej Lindsey Stirling”. V rámci tohoto projektu by náš fanklub chtěl na předem vybraném místě zasadit několik stromů, které budou sloužit jako místní dominanta. Jak už jste si možná domysleli z názvu akce, chceme toto stromořadí pojmenovat po Lindsey. Zároveň bychom chtěli pojmenovat i jednotlivé stromy po lidech z Lindseyina okolí (rodina, kolegové a ti, kteří přispěli k její kariéře).

Aktuálně vybráno 118 % » 17 690 Kč z 15 000 Kč

Vysazená alej by měla sloužit lidem ve svém okolí a doufáme, že dopadne-li vše dobře, vydrží stromy na místě stát třeba i 50 let. To z tohoto projektu činí ideální propagační akci. Kromě stromů tedy využijeme příležitost a na místo instalujeme i vhodnou informační tabuli s informacemi o stromech, jejich jménech, vazbě na Lindsey, lidech, kteří se podíleli na realizaci či přispěli apod.

Kromě výše zmíněného bychom ale také chtěli, aby projekt sázení stromů fanklubem byl i akcí, která tu bude pro fanoušky. Chceme vás zapojit nejen do průběhu příprav, ale i do samotného sázení a pokud se vše vydaří, budete se také moci na alej jezdit dívat. Sázení stromů je unikátní komunitní projekt fanklubu. Je to příležitost, jak se zapojit do činnosti fanklubu, je to možnost, jak se sejít i jinak než na srazu a je to možnost, jak se stát součástí příběhu, který se určitě dostane i k Lindsey samotné a v neposlední řadě, který může potěšit lidi z jejího okolí. Ty, po kterých budou stromy pojmenovány.

Jak bude alej vypadat, kde bude a jaké tam budou stromy?

Po domluvě s organizací Sázíme stromy, z.ú., která nám s celou akcí pomáhá, bude alej vysazená ve slezském městečku Hradec nad Moravicí. Alej bude vypada tak, že bude součástí menšího parčíku, který třeba bude možné postupem času rozšířit. Parčík se nachází v místě, kudy směrem k vyhlášenému zámku (kde pobývali třeba i Beethoven nebo Mozart) projde od nádraží každý turista. Součástí základního parčíku bude 10 stromů, součástí této desítky budou duby, lípy, javory nebo třeba I borovice.

Jak a kdy to celé bude probíhat?

Jako fanoušci se budete moci do akce zapojit třemi možnými způsoby:

  • Volba jmen stromů (ukončeno)
  • Sbírka (ukončeno)
  • Vysazení stromů (21.10.2017, sraz bude přímo v Hradci nad Moravicí v 10:30 hod)- případné termínové změny budou zavčas oznámeny

Volba jmen stromů (ukončeno)

Jak bylo zmíněno výše, plánuje náš fanklub jednotlivé vysazené stromy pojmenovat podle osob z Lindseyina okolí. Protože rozpočet akce závisí na vybraných penězích, pravděpodobně budeme muset vybrat jenom některá jména. V tuto chvíli očekáváme, že stromů budeme sázet minimálně 10 kusů, finální číslo bude spočítáno podle vybraných peněz mínus náklady na informační tabuli.

Vy jako fanoušci budete moci hlasovat o tom, čí jméno byste chtěli v aleji u stromu vidět. Jako fanoušek máte 10 hlasů, můžete tady vybrat až 10 jmen. Po ukončení hlasování budou vybraná jména seřazena podle počtu hlasů a stromům budou přiřazována podle pořadí, a to tolik jmen, kolik vyjde na počet sázených stromů, mínus ty stromy, které budou realizovány skrze preferenční hlasy (viz dále).

I přesto všechno se může stát, že se na vašeho oblíbence nedostane. Proto chceme dát příležitost skalním fanouškům, kteří by chtěli mít jistotu, že v aleji budou mít strom se jménem svého oblíbence. Bez ohledu na hlasování, pokud přispějete na alej více než je cena jednoho stromu, můžete nás kontaktovat a dát preferenční hlas svému oblíbenci. Taková osoba pak bude v aleji zařazena bez ohledu na výsledky hlasování.

V případě, že by jméno už preferoval někdo před vámi nebo bylo zmíněné jméno zahrnuto do skupinově pojmenovaného stromu, budeme vás o tom informovat a bude-li to počet stromů umožňovat, umožníme vám dát preferenční hlas jiné osobě.

Seznam osob a skupin, pro které je možné hlasovat:

Alex Boye: Zpěvák britsko-amerického původu, který vyhledává spolupráce s rozličnými umělci na YouTube. Spolupracoval s Lindsey Stirling na coveru skladby Bruno Marse Grenade v roce 2012.
Addie Byers: Jedna z doprovodných tanečnic, která se poprvé objevila na turné The Music Box tour v roce 2015. Spolupráce tímto nekončila, tančila spolu s Lindsey i v rámci Brave Enough tour v letech 2016 a 2017.
Kuha´o Case: Rozený hudební génius, který se přes svůj handicap dokázal sám naučit hrát na klavír. Přestože je slepý, má skvělý hudební sluch a doprovázel Lindsey i improvizačně při hraní jejích orig