Prací bandita

Moje sestra Brooke a já jsme dnes navštívily veřejnou prádelnu, abychom si vypraly. Zrovna jsme vytahovaly z pračky vyprané prádlo a dávaly do ní další várku, když se se mnou dal do řeči docela atraktivní chlapík. V tuto chvíli můžu říct jen to, že veřejná prádelna je jedno z nejvíce nevhodných míst pro flirtování. Abychom pokračovali, prala jsem prádlo a povídala si, když v tu chvíli mezi nás spadla podprsenka a pár další nevhodných věcí. Gentlemansky se začal naklánět, aby mi to ze země podal, ale velmi rychle se zase narovnal, když si uvědomil, na co to vlastně sahá. Ano, nastalo trapné ticho a i když jsem se pokoušela o vtípky, během chvíle byl pryč.

laundry1

Brooke měla hodinu a musela odejít dřív, než jsme skončily. Myslím, že mít hodinu zní příjemně možná jen ve chvíli, kdy pozorujete své prádlo, jak se točí v pračce. Tak jako tak jsem se jí nabídla, že vytáhnu její prádlo první. Vrátila jsem se do prádelny pro naše prádlo a naložila ho do koše, který ležel na jemu přiložené sušičce. Když pak Brooke přišla později večer domů, tak se mě zeptala: „Kde jsi vzala ten koš na prádlo?“ „On není tvůj?“, zeptala jsem se já. Pomalu nám začalo docházet, že jsme ukradly cizí koš. Ach jo, nějaký nevinný člověk ztratil svou víru v dobrý svět, protože mu nějaký idiot sebral ten mizerný plastový kontejner. Cítím se tak blbě. Děsí mě představy někoho, kdo teď musí nosit veškeré své prádlo po bytě po jednom. Připraví si kovové struny, budou překonávat překážky, vyhýbat se automobilům, zdolávat schody, jen aby našli tu osobu, která jim vzala koš.

Nejen, že jsem domů přitáhla koš, který nebyl můj, ale ještě jsem mezi čistým prádlem našla babičkovské xL kalhotky. Nemám ponětí, kde jsem tam vzaly, protože jsem třeba taky mohla jednoduše napárovat spodní prádlo s kterýmkoliv jiným, které mohlo v tom našem velkém bytě patřit kterékoliv ze šesti holek. Každopádně to byl den, který jsem si zapamatovala jako ten den v prádelně. No a pokud hledáte koš na prádlo, který měl nějaký blbec tu troufalost ukrást, prosím, kontaktujte mě. Vrátím Vám ho.

Tento článek vložila Lindsey na svůj web 30.9.2010.

Originální článek: http://www.lindseystirling.com/lindsey-blog/laundry-bandit/