Rockstar Health & Fitness: Lindsey Stirling

Ahoj. Dneska jsem pro vás přeložil starší článek z webu layoga.com, kde autorka Tori Rischer píše o Lindsey a o jejím zdravém způsobu života. Tori s Lindsey natočila i interview, které vám přinesu ihned, jak ho dokončím. Doufám, že se vám článek bude líbit a děkuji za vaši pozornost.

Nekteří lidé se narodili s talentem tak úžasným, jako by přišli z jiného světa. Nedávno jsem byla představena dívce právě s tímto darem a byla jsem naprosto unešena tím, co jsem zjistila. Lindsey Stirling je rozhodně jedním z těchto lidí. Před několika lety jsem pracovala s legendárním kytaristou jménem Carlos Santana a Lindsey dělá se svými houslemi totéž, co Carlos se svou kytarou … rozezpívává!

Nedávno jsem s Lindsey začala pracovat, a když jsem objevovala její hudbu a fanoušky, nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem našla. Měla více YouTube odběrů, než Katy Perry nebo Justin Timberlake a nasbírala přes 700 miliónů zhlédnutí na svých videích. Její nové album Shatter Me debutovalo na 2. místě v Billboard Top 200, což je mimochodem ohromující uspěch, zvláště pro umělce, který není svázán s významnou nahrávací společností. V současnosti je na vyprodané US tour a propaguje svou novou píseň Shatter Me, kterou nazpívala úžasně talentovaná Lzzy Hale ze skupiny Halestorm. Vystoupení Lindsey je neuvěřitelně energické. Tráví celých 90 minut tančením, kroucením, ohýbáním, točením, balancováním a při tom všem navíc hraje na housle.

Toto všechno jí poskytuje plný tréning po šest nocí v týdnu. Její tanečníci ji učí, jak se protáhnout, než jde na pódium. Aby si rozcvičila prsty, hraje stupnici (jako si zpěváci rozcvičují hlas). Když je doma, ráda si bere sluchátka a běhá nebo tancuje po domě za současného poslouchání EDM (Electronic Dance Music – Elektronická taneční hudba) nebo některých ze svých oblíbených umělců jako například: The Clash, Cash Cash, Skrillex, Zedd, Paramore a Ellie Goulding.

Podle Lindsey, „Způsob jakým zacházíte se svým tělem je obrazem toho, jak šťastní jste. Je důležité s ním zacházet laskavě.“ Lidé se jí pořád ptají: „Jak získáváš tolik energie?“ Na což odpovídá: „Žiji velmi zdravě: žádný alkohol, drogy, cigarety, smažené jídlo, kofein. Snažím se neplnit své tělo chemikáliemi, které vás táhnou ke dnu.“

Pokud zastihnete živé vystoupení Lindsey, uvidíte, že není nic, co by ji udrželo na zemi. Dostala přezdívku „tančící houslistka“ z dobrého důvodu. Určitě sežeňte její poslední album a novou písničku Shatter Me. Uvědomíte si, proč jsem tak fascinována její hudbou.

 

Zde je jeden z oblíbených Lindseyiných způsobů, jak začít den:

Ospalé Banáno-Muffinové Smoothie

Všechno odměřování a přípravy se provádí noc předtím, než si chcete vychutnat tuto delikatesní snídani.

Bez mléka, vajec, lepku, cukru, soyi, veganský, vegetariánský

Čas přípravy: 5 minut

Počet porcí: 1

Ingredience:

  • 1 hrnek rostlinného mléka a 1/4 hrnku k míchání
  • 1 mražený banán
  • 2 polévkové lžíce běžných ovesných vloček
  • 1 polévková lžíce rozinek
  • 1/2 lžičky čistého vanilkového extraktu
  • 1 polévková lžíce vlašských ořechů
  • špetka mleté skořice

Možné přísady: kokos, rozinky, vlašské ořechy, čokoláda

Příprava:

  1. Noc předtím: Smíchejte všechny ingredience (mimo mraženého banánu a 1/4 hrnku mléka) ve sklenici nebo plastové nádobě. Smíchejte a vložte do ledničky.
  2. Ráno: Nalijeme obsah nádoby do mixéru, přidáme mražený banán a mléko k míchání (1/4 hrnku), mixujeme dohladka.

Tori Rischer

http://layoga.com/entertainment/interviews/rockstar-health-fitness-lindsey-stirling/