Rozhovor s administrátorem: Marie Otová

Dnes nás čeká další rozhovor ze série Rozhovory s administrátory, a to s Marií Otovou, kterou znáte jako Máňu nebo jako MerryRose 😉


Ahoj Máňo, mohla by ses nám na úvod prosím představit?

Zdravím, jmenuji se Marie Otová a jsem původně z Českých Budějovic. Teď bydlím na okraji Novohradských hor ve vesnici jménem Malonty. Je mi 21 let. Mou vášní je hudba. A hlavně zpěv.

Zpěv? Předpokládám, že se mu věnuješ nějak víc 🙂

Začala jsem zpívat v šesti letech, kdy mě vzali do Budějovického dětského pěveckého sboru Jitřenka. Tam jsem chodila 11 let. Poslední rok, co jsem byla ve sboru, jsem začala chodit na základní uměleckou školu, kde jsem úspěšně absolvovala 4 roky sólového zpěvu. Teď chodím do Kaplického sboru. Takže můžu říct, že se zpěvu věnuji celý život.

A kdybys měla možnost zazpívat jednu píseň s Lindsey, která by to byla?

To je velice těžká otázka. Všechny písně, které jsou i zpívané, jsou nádherné. Ale asi by to byla buď Shatter Me, Hold My Heart a nebo Love’s Just a Feeling. Ty se mi líbí nejvíce. 🙂

K Lindsey jsi se dostala jak? Mělo to co do činění s tvojí vášní k hudbě?

V podstatě ano. Mám ráda ženskou pěveckou skupinu Celtic Woman. A měli mezi sebou houslistku Máiréad Nesbitt. Tahle skupina je zvláštní tím, že každá z členek má i svou sólovou kariéru. I ta houslistka má svou sólovou dráhu a já hledala její skladby na youtube a připletl se mi tam klip Electric Daisy Violin. Pustila jsem si to a byla jsem očarovaná. Naprosto jsem si ji zamilovala, a to mi zůstalo až do teď.

Jak je to dávno?

Bylo to v roce 2012 🙂

Takže vlastně od začátků, hezké 🙂 Máš nějaký preferovaný typ skladeb od Lindsey? Originální, covery nebo instrumentální verze? 🙂

Nemám to nějak vyhrazené 🙂 Miluju je prostě všechny! 🙂

Takže Lindsey jsi znala už 3 roky, když ses rozhodla přidat se do administrace fanklubu. Jak dlouho jsi o něm věděla a co tě přimělo stát se administrátorkou?

Bylo týden před druhým Lindseyiným koncertem v Praze, když jsem objevila český fanklub. Po koncertě jsem se snažila být nějak trošku akční. Hlavně jsem začala chodit na Plug.dj. Co se týče adminství? To byla veliká náhoda. Na Plugu jsem poznala našeho kolegu Dominika a s ním jsem si psala. Jen jsem se zeptala, bez jakéhokoliv úmyslu stát se adminem, jak se k takovéhle práci může člověk dostat. A on mi napsal, co a jak se dělá, když se chce adminem někdo stát. No a poté mi řekl, ať to zkusím. Nebyla jsem si jistá, jestli bych byla pro fanklub přínosem. Ale nakonec jsem se nechala přemluvit. A popravdě jsem šťastná, že mě přemluvil.

Takže jsi ve fanklubu spokojená? Co je tvojí pracovní náplní?

Nejvíc spokojená jak to jde. 🙂 Já mám na starosti v podstatě hlavně Tumblr a Plug.dj.

Ukočírovat to na plugu někdy nebývá úplně jednoduché 🙂 Ty jsi určitě byla na všech koncertech, že?

Byla jsem jen na dvou koncertech. O prvním jsem se dozvěděla až v den jeho konání, tudíž to zkrátka nevyšlo.

Oh, no snad sis to vynahradila alespoň záznamem 🙂 Před námi je už pouze jedna jediná otázka. Jak bys strávila den s Lindsey, kdybys měla tu možnost?

Mám jasnou odpověď 😀 Chtěla bych s ní být v náhrávacím studiu. Sama vím, jaká je sranda nahrávat nějaký song. Tudíž věřím, že s Lindsey to musí být také náramná legrace. 🙂

Výsledek téhle spolupráce bych chtěl opravdu slyšet 😀 A to je všechno, děkuji za rozhovor a snad se zase brzy uvidíme 🙂

Jo, taky by mě zajímal výsledek spolupráce s Lindsey 😀 Není zač 🙂