Rozhovor s Lindsey od německého fanklubu

Německý fanklub udělal v červenci rozhovor s Lindsey a poprosili nás, zda bychom rozhovor sdíleli i pro české a slovenské fanoušky 🙂 Proto jsem ho pro vás přeložila 🙂 Přeju pěkné čtení 🙂 K*

Co děláš pro to, abys během turné odbourala všechen stres?
Snažím se plánovat co nejvíce zábavných aktivit, které bych mohla podnikat se svými kolegy, točím videa pro kanál LindseyTime, hraju hry, volám si s mámou, spím 😛 , čtu Písmo svaté, cvičím a medituji.

Co se ti honí hlavou těsně předtím, než začne Meet&Greet?
Předtím, než vyrazím na setkání s fanoušky, si přeříkávám speciální modlitbu, ve které prosím o sílu. Když jsem začala pořádat tahle setkání s fanoušky, tak mě překvapilo, jak moc ze sebe přitom vydávám. Jsem hodně vyčerpaná poté, co se potkám s 50-100 lidmi. Chápu, že lidé, kteří přijdou, obětovali svůj čas a peníze, aby mě mohli potkat. Proto chci ukázat to nejlepší, co ve mně je. Chci, aby se každý cítil výjimečný a důležitý, i když je to jen na pár minut, kdy jsme spolu v kontaktu.

Jaký nejlepší dárek jsi zatím od fanouška dostala?
Tak tohle je těžká otázka… Dostala jsem spoustu pozorností. Mám ráda unikátní jídlo, také jsem dostala spoustu triček za ty roky, které s radostí znovu a znovu nosím. Fanklub z Česka a Slovenska pro mě mým jménem adoptoval červenou pandu ze ZOO před několika lety – to mi zlepšilo celý rok!

Pamatuješ si nějaký speciální okamžik, který se stal během některého z Meet&Greet?
Zbožňuju setkání s malými dětmi. Jsou tak maličké, roztomilé, nevinné a neposkvrněné a jejich upřímnost mě vždycky rozesměje.

Z čeho máš největší strach (kromě žraloků 😀 )?
Bojím se, že upustím své housle, haha! No.. Vlastně bych řekla, že největší strach mám ze svého vlivu…a z toho, že jsem ve skutečnosti tak nedokonalá lidská bytost. Chci být příkladem toho, že zůstanu věrná sama sobě, přestože svět, ve kterém žijeme, často útočí proti staromódní upřímnosti, skromnosti a morálce. Věřte mi, je to těžké! Někdy je tak složité stát si za svou vůlí a hodnotami při kariéře, která tak moc dbá na váš vzhled, popularitu a na zábavu. Všimla jsem si, jak často si dovoluji ulamovat malé kousky mého svědomí a pozměňuji své zásady. Proto si pořád připomínám, proč jsem tohle všechno začala hlavně dělat, a nezapomínám na takové věci jako modlení, čtení Písma svatého a chození do kostela. Pomáhá mi to zůstat nohama na zemi a díky tomu se nezapomínám dívat na Pána, který mě obdařil mým darem; Pána, pro kterého doopravdy pracuji – Boha.

Co se ti honí hlavou, když stojíš na pódiu a díváš se na bláznící dav?
Radost, respekt, obrovská láska a vděčnost těm, kteří se přišli podívat na mé vystoupení, a v neposlední řadě spousta a spousta adrenalinu.

Jaké první věci čelíš, když vstoupíš na pódium?
Vždycky jsem hrozně nervózní předtím, než vystoupím na pódium. Ale jakmile dorazím na své místo, tak pocítím takovou vlnu adrenalinu, že to ze mě spadne, začnu se soustředit a pak jsem schopná ze sebe vydat to nejlepší a pořádně si to užít. Upřímně, není žádné jiné místo, kde bych byla raději.

Máš nějaká přání, která by se ti v budoucnu mohla vyplnit na Meet & Greet a nebo při koncertu?
Chtěla bych, aby přišlo víc dětí, a abych mohla koncertovat pro vyprodané stadiony.

Máš radši koncerty uvnitř a nebo pod širým nebem? A proč?
Většinou preferuju koncerty uvnitř budov, protože se nemusím bát o to, zda vyjde pěkné počasí. Účinkovala jsem na koncertech ve ztížených podmínkách kvůli větru, vlhkosti a nebo horku, což bylo hodně nepříjemné. Také bývá v halách jednodušší nastavení ozvučení, projekce a osvětlení. Nicméně některé z mých největších show se konaly právě venku a já byla nadšená z té energie davu!

Co děláš hned poté, co skončíš koncert?
Páni! Snažím se trošku zchladit, piju vodu, uklidňuji se a relaxuji.

Máš už nějaké nápady pro své další album?
Ano, mám 😉

Zpíváš ráda?
Ano, zpívám, přestože si nejsem svými pěveckými schopnostmi úplně jistá (v téhle oblasti nejsem vůbec trénovaná). Ráda čas od času trénuji vokály a dopřávám tak odpočinek mým „houslovým prstům“. Ráda posouvám své hranice a zkouším nové věci jako umělkyně. Jako poslední věc jsem zkusila sama nazpívat svůj nový single „Firefly“.

Samozřejmě, že máš spoustu práce a termínů. Ale když to vezmeš obecně, jsi spíš noční sova nebo ranní ptáče?
Jsem spíš noční sova… Vždycky jsem pro dělání nových projektů.

V kolik hodin vstáváš a kdy chodíš spát, když máš zrovna volno a nemáš koncert?
Mimo turné obvykle vstávám před devátou ráno a chodím spát před půlnocí.

Umíš si představit natáčení videoklipu na některém z německých hradů?
Pokud se naskytne možnost, tak určitě ano!

Udělala sis někdy bakalářský titul a nebo si o budeš dodělávat? Jaké téma má tvá bakalářská práce?
Zrovna jsem se zapsala a zaplatila za svoji stáž na tenhle semestr, haha. Snažím se to dohnat už roky, ale je těžké dělat stáž při svých turné. Brigham Young University si mě chce přidat na svůj seznam absolventů, proto se mnou teď spolupracují na dokončení mé stáže v Los Angeles a nebo na cestách. Jsem jim za to moc vděčná. Těším se, až konečně odpromuji!

Máš svoji oblíbenou květinu?
Mám ráda kombinaci žlutých, oranžových a růžových květin svázaných v kytici. Myslím, že to vypadá jako zábavná a energická kombinace.

Jsou nějaká jídla, ovoce nebo zelenina, které absolutně nemáš ráda?
Papaya je docela hrozná, nejsem ani velkou fanynkou okry, ale ta se dá ještě sníst. Kdysi jsem pohrdala slaninou, ale teď ji přímo miluju, haha. Obecně nejsem moc velkým jedlíkem masa, mám ho ráda po malých dávkách, třeba v teriyaki misce a nebo v salátu.

Máš ráda mexické jídlo. Znamená to, že máš ráda pálivá jídla?
Mám ráda jemně pálivá, ne příliš.

Pro co máš největší slabost?
Určitě to je zmrzlina.

Zdroj: ZDE