Společně můžeme tento svět udělat lepším místem

Tolik neuvěřitelných příběhů nabídl letošní Inova Violin Contest! (http://www.youtube.com/watch?v=KqRz0jfKPhY) Bylo úžasné koukat a číst o všch těch dobrých skutcích, které jste lidi udělali! (Už jsem vám někdy řekla, že jsou moji fanoušci nejlepší? Jo. Moji fanoušci jsou rozhodně ti nejlepší!).  Spolu se třemi šťastnými výherci (nemohla jsem prostě vybrat jednoho ha ha) bych se s vámi ráda podělila o to, co poslal Dylan Teter, protože je to za prvé úžasné a za druhé mě to hodně rozesmálo 🙂 Děkuju všem, kteří se účastnili; společně můžeme tento svět udělat lepším místem!

„Lindsey,
dnes jsem na své cestě na letiště viděl ve stanici metra zmateného muže s několika zavazadly. Zeptal jsem se ho, jestli potřebuje pomoci s cestou na letiště. Anglicky mluvil velmi málo, což vysvětlito jeho potíže. Ukázal jsem na svůj kufr, řekl „letiště“ a svýma rukama jsem dělal letadlo. Pochopil mě a tak jsem mu pokynul, aby mě následoval. Neměl jsem ponětí, do čeho jdu.
Při jízdě metrem jsme si trochu povídali, dozvěděl jsem se, že se jmenuje Wei a že je na cestě do Pekingu. Na letišti jsem mu pomohl s kontrolou zavazadla a pak jsme šli k bezpečnosti. Ale poté, co jsem prošel skrz, jsem viděl, jak Wei stále čeká na své zavazadlo. Oni mu jej totiž vytáhli a vzali si ho stranou. Prohledali jeho zavazadlo a odhalili tři sklenice s marmeládou. Velmi přesvědčen o tom, že si sklenice může nechat, je vrátil Wei zpátky a začal kříčet v čínštině. Bezpečnostní pracovník z toho neměl radost. Mluvil jsem s tím člověkem a vysvětloval mu, že Wei nemluví anglicky a že pravdědpoodbně nevěděl o pravidle tří uncí tekutiny. Poté jsme byli dovedeni do malé místnosti. Začal jsem mít trochu strach.
Muž označený jako „expert na výbušniny“ vešel dovnitř. Snažil se ptát Weie, což nemělo smysl a tak otočil na mě a ptal se „Kam jedete“, „Jak dlouho tam zůstanete“ apod. Vysvětloval jsem mu, že jsem Weie právě potkal, ale to ho nezajímalo. Wei byl stále frustrovaný a zmatený. Byla jsem nervozní troska, která se expertovi na výbušniny snažila vysvětlit, proč jsem se snažil dostat tři podezřelé sklenice do letadla. Použil jsem na svém telefonu google překladač, abych vše vysvětlit Weiovi. Neochotně se vzdal sklenic poté, co jsem u řekl, že mu můžou být poslány. Nakonec jsme byli propuštění a mohli jsme pokračovat v cestě.
Měl jsem před svým odletem čas, ale Wei svůj let zmeškal. Věděl jsem, že to nikdy nebude schopen vyřešit a tak jsem šel zjistit, jak je možné mu pomoci. Vysvětlil jsem situaci a Wei dostal letenku na let, který letěl za 3 hodiny. Na rozloučenou jsem se s Weiem objal a taktak jsem stihl doběhnout přes terminál na svůj let.
Bylo to docela utrpení, ale jsem rád, že se to stalo. Nevím, co by Wei dělal, kdybych tam nebyl. Připojil jsem foto mě a Weie. Myslel jsem, že bys ráda věděla, jak ovlivní druhé mít na světě lidi, jako jsme my.
S láskou
Dylan Teter “
Dylan ode mě dostane dva bezplatné VIP lístky na jakýkoliv z mých koncertů. 😀 Děkuji Dylane!

Tento článek vložila Lindsey na svůj web 8.1.2014

Originální článek: zde