Tak šel čas s Lindsey v květnu 2018

Abychom drželi naše webovky při životě i něčím jiným, než jsou „jen“ týdenní souhrny, řekl jsem si, že by bylo fajn dělat si i nějaký ten souhrn toho nejdůležitějšího za celý uplynulý měsíc 🙂 Nadále budu doplňovat i zkratkovité informace ze světa naší oblíbenkyně tak, abyste měli aktuální info i zde na webu (pokud nás nesledujete na naší nejaktivnější stránce – tedy facebookovém profile). Věřím, že uvedenou novinku i záležitost se zkratkovitými informacemi uvítáte a oceníte 🙂

1. květen

První den nového měsíce jsme na facebooku publikovali fotku, na které je Lindsey společně s frontmankou kapely Evanescence Amy Lee. Jak známo, Lindsey přes léto s Evanescence vyjede na společné „orchestrální“ turné a my všichni už se nemůžeme dočkat toho, jak to celé bude vypadat a znít. Tak hlavně, ať se vše povede, holky!

3. květen

Někteří z Vás si jistě všimli, že jsme ještě v dubnu započali s pořádáním ankety o nejlepší cover. Ještě 3.5. jsme přišli s další dvojicí, pro kterou jste mohli hlasovat. Bohužel zájem o anketu nebyl nijak valný a tak jsme se ji rozhodli hned v úvodu ukončit. Kdo ví, třeba přijdeme s nějakým lepším hlasováním. Nějaké nápady? 🙂

8. květen

V tento den vyšla ven fotografie Lindsey s jejím novým kamarádem. Jedná se o opičku vyrobenou z ponožek. Jejím autorem je herec Jim Jepson (znám je spíše z menších seriálových nebo filmových rolí) a rozdává své opičky všem těm, se kterými na něčem spolupracoval. No a tak si Lindsey taky jednu zasloužila.

11. květen

Lindsey se účastnila panelové diskuze o ženách v hudebním průmyslu. No a takhle jí to tam slušelo.

13. květen

V květnu oslavil své 32. narozeniny i Lindseyin kamarád a bubeník Drew Steen. No a my jsme samozřejmě nemohli zapomenout na to mu popřát.

17. květen

Lindsey v ten den zase rozvířila vody tím, že si dovolila změnit svůj účes 🙂 Nemám pocit, že by to bylo něco, co by jí neslušelo a neříkám to jen proto, že vedu její oficiální fanklub 😉 Dle mého je to zase slovy klasika Shakespeara mnoho povyku pro nic. Co si o tom myslíte vy?

25. květen

V tento den jsme se s fanklubem potkali na dalším srazu s fanoušky, tentokrát v Karlových Varech 🙂 No a jako vždy jsme si to náramně užili.

27. květen

Kolegyňka Katka vytvořila novou grafiku, která zve všechny na námi pořádaný turnaj v malé kopané – Memoriál Jasona Gaviatiho. Koná se 23.6.2018 v Rudné u Prahy. Kdo se přijde podívat?

No a to by za květen bylo asi to nejdůležitější 🙂 Věřím, že za červen tho pro Vás budeme mít mnohem více 😉 Chystá se nový videoklip, stejně tak pořádáme i Memoriál Jasona Gaviatiho, no bude toho poměrně dost.

Mějte se fajn!