Co se stalo v minulém týdnu? 23/2018

Krásnou neděli přeji všem 🙂 . Omlouvám se za pozdější vydání dnešního Přehledu týdne, ale zlákalo mě teplé počasí, a tak doufám, že mě omluvíte. Pojďme se tedy konečně podívat na události posledních dnů.

Lindsey už se nemůže dočkat letního turné s Evanescence, které začíná už za měsíc.


Zatím si můžete poslechnout jejich společnou skladbu, ke které v pátek vyšel i videoklip. Jak se vám líbí? 🙂

Před pár dny se Lindsey na IG Stories ptala, na jakou barvu si má přebarvit vlasy. I když vedla barva červená, Lindsey si vybrala blond 🙂 . Člověk se má zkrátka rozhodnout sám, podle svého nejlepšího uvážení.


Kdopak nám to zavítal na naši FB stránku a okomentoval příspěvky? 🙂 No přece naše Lindsey.


A jak psala kolegyně (i Lindsey), hned další den vyšlo audio k spolupráci Fall Out Boy & Alexander Jean & Lindsey Stirling. A na videoklip se můžeme těšit v následujících dnech 🙂 .

Podle všeho má tedy klip vyjít ve středu. A na tomto odkaze najdete malou ukázku: https://www.facebook.com/LindseyStirlingCzSkOfficial/videos/1952021188162724/

 

Co nového ve fanklubu?

Co nám v pondělí nechybělo? No přece úsměv na rtech 🙂 .

Nemáte na týdenní souhrny čas? A co takhle měsíční přehled toho nejdůležitějšího? Přesně o to se totiž postaral PetrB 🙂 . Mrkněte tedy na události ve světě Lindsey za měsíc květen.

Tak šel čas s Lindsey v květnu 2018

Nezapomeňte, že se blíží třetí ročník Memoriálu Jasona Gaviatiho. Zúčastníte se? Nebo nám chcete pomoct se sponzory? Ozvěte se 🙂 .

Fanklub uspořádá již třetí Memoriál Jasona Gaviatiho

 

Já vám děkuji za pozornost. Na shledanou u dalšího dílu 🙂 .