Téma měsíce, prosinec 2016 – Lindsey a Vánoce – 1. část

Lindsey a Vánoce

V rámci našeho tématu měsíce si kromě představení jednotlivých vánočních skladeb přiblížíme Lindsey a její vztah k Vánocům.

Vánoce a Lindsey. Spojení více než výstižné. Ani jedno nemůže bez sebe existovat. Asi se všichni shodneme, že Vánoce jsou svátky, které většina lidí miluje. Je to čas setkávání se se svou rodinou, čas klidu a tradic. A v tomto ohledu není Lindsey žádná vyjímka. Ba naopak se dá říci, že její vztah k Vánocům je více než příkladný. Vychází z jejího vztahu k rodině, z její víry. Tyto dny v roce patří proto k jejím nejoblíbenějším.

Lindsey pravidelně tráví sváteční dny se svou rodinou v Arizoně. Žádné pracovní povinnosti nejsou natolik důležité, aby dokázaly nabourat tradiční Vánoce rodiny Stirlingů. Jak už jsem se zmínil, svátky tráví v Arizoně, kde se schází celá rodina. Tatínek, maminka, bratr Vladimir a její sestry Brooke, Jennifer, Marina, které přijíždějí se svou celou rodinou. A rodina je to skutečně početná. Dnes již čítá dohromady 14 členů. O zábavu a rodinou pohodu není v žádném případě nouze.

Vánoce v rodině Stirlingů to není jen vzájemné setkávání. Je to rovněž čas vánočních tradic, které celá rodina dodržuje. Je to čas plný pohody, her a zábavy. My máme to štěstí, že nám Lindsey každoročně nechá nahlédnout právě do jejího soukromí a díky tomu si můžeme některé z jejich tradic popsat. Pojďme tedy společně nahlédnout do soukromí této úžasné rodiny.

Pyžama

Dnes si přiblížíme jednou z velmi zajímavých tradic, kterou je každoroční nadělování pyžam. Mohlo by se zdát, že se jedná o v celku běžný vánoční dárek, ale opak je pravdou. Rodinka Stirlingů i takto běžnou věc dokáže proměnit v neuvěřitelnou zábavu. A kdo by ji měl popsat lépe než Lindsey samotná.

“Vše začíná předvánočním zvoněním a obíháním. Víte, každý štědrý večer nám mamka zazvoní u dveří a dává nám pár pyžam. A ačkoliv už víc než deset let víme, že Santovi elfové nemají na tento den čas, aby jezdili k nám domů a pyžama si odvezli, tak nám mamka říkala, že jsou to právě oni, kdo nám dává tyto každoroční předměty na spaní. Je to skvělé, v nějakou chvíli mamka nepozorovaně odejde, nastaví zabalená pyžama za dveře a pak zazvoní na zvonek. Pak sprintuje jak nejrychleji umí, jen proto, aby uhlídala své tajemství a svou identitu. Přes její vydatné úsilí byla minulý rok prozrazena, když na útěku zakopla. Bylo to jen o něco méně elegantnější než od Jamese Bonda. Dostali jsme se ke dveřím právě včas, neboť zrovna ležela na zemi a zoufale se snažila dostat pryč z místa činu. Ummm.. úžasné. Kéž bychom zrovna měli kameru. Tak jako tak to vysvětlilo to, jak dostáváme každý rok vánoční pyžama. No, v poslední době jsme se my, Stirlingova děvčata, zapojila do této tradice. Nejen, že nosíme pyžama na Štědrý večer, ale budeme to ještě dokumentovat focením. Dle našeho názoru je to tak ještě lepší. Všechny fotografie jsou načasované a abychom si udrželi důstojnost v očích našich zvědavých sousedů, tak zakrýváme okna velkou plachtou. A focení může začít.. O 30 snímků později už se zase těšíme na daší rok.”

A že Lindsey nemluví jenom tak do větru, Vás přesvědčí následující fotografie 🙂 Celý příběh je součástí článku z Lindseyina blogu.

Vánoční tanec? Proč ne!

Na závěr první části příspěvku si procvičíme kosti. O tom, že má Lindsey ráda Michaela Jacksona asi už víte. A mezi těmi všemi přípravami na Vánoce, vařením a návštěv kostelů, si Lindsey se svou rodinou najde čas i na něco zcela netypického pro Vánoce. Ačkoliv, co je typické v jejich rodině 🙂 Zkrátka a dobře se rozhodli naučit tanec z Thrilleru od Michaela Jacksona. Možná bude pro někoho video novinka a proto nesmí v našem speciálu chybět. I tak tedy Lindsey prožívá Vánoce. 😉 Celý příběh je součástí článku z Lindseyina blogu.

V příštím článku se společně podíváme na další zajímavé tradice, které tato rodina dodržuje 🙂