Téma měsíce, srpen 2015 – Marina Kaye

Jsme tu s dalším pokračováním našeho Tématu měsíce, ve kterém představujeme hudebníky, se kterými Lindsey navázala nějakou tu spolupráci. Dnes tu máme francouzku Marinu Kaye.

Marina Kaye, vlastním jménem Marina Dalmas, se narodila 9. února 1998 v Marseille. Dnes je součástí nahrávací společnosti Capitol Music a slávu ve své zemi si vydobyla už jako třináctiletá slečna, když vyhrála šestou sérii francouzské talentové soutěže La France a un incroyable talent (obdoba Británie Má Talent), kde zaujala přednesem písní jako Firework od Katy Perry nebo Set Fire to the Rain od Adele.

Nahrála několik coverových skladeb, účastnila se i muzikálu, než vydala svou zatím nejúspěšnější píseň Homeless, která se ve Francii a Belgii stala hitem č.1. Na svém kontě má již krátké stejnojmenné album a také plnohodnotné CD s názvem Fearless, které nahrávala v Londýně a New Yorku a které ve Francii dosáhlo v oblíbenosti třetího místa. Díky svému zpěvu a přednesu je často přirovnávána k Laně Del Rey.

My se můžeme podívat na její nejúspěšnější hit zde:

Marina v tuto chvíli nemá své vlastní webové stránky, ale samozřejmě její tvorbu můžeme najít na YouTube a ma i své účty na sociálních sítích. Klikněte na jeden z odkazů a podívejte se:

YouTube

Facebook

Twitter

A jako vždy si na závěr pustíme spolupráci s Lindsey. Na jaře 2015 byla vydána jejich společná skladba Sounds Like Heaven. Enjoy! 🙂