Téma měsíce, srpen 2015 – Megan Nicole

V našem srpnovém Tématu měsíce pokračujeme v tom, v čem jsme začali – představujeme hudebníky, se kterými Lindsey na nějaké té skladbě spolupracovala 🙂 Dnes přišla řada na Megan Nicole.

Megan (celým jménem Megan Nicole Flores) se narodila v texasském Katy 1. září 1993 a stejně jako Lindsey i ji přivedl k hudbě otec, když jí v jejích 10 letech pořídil karaoke mašinu. Megan pak také byla součástí kostelních hudebních programů a byla také členkou kostelního sboru.  Své první video nahrála na YouTube již v roce 2009.

Byl jím cover písně Use Somebody od Kings of Leon. Na coverech pak rozvíjela i svou další hudební kariéru, než 15. července 2011 vydala svůj první orignální song – B-e-a-utiful. V roce 2014 se pak dočkala i svého krátkého debutového alba, které obsahovalo 5 skladeb a které pojmenovala Escape. Později také začala natáčet show s názvem Let´s Be Friends, kde kromě ní můžeme vidět také její sestru Maddie, dále také Megan Batoon a Ashley Tisdale. Svou všestrannost prokáže také v chystaném filmu s názvem Summer Forever, kde by měla hrát hlavní roli. Na oficiální trailer můžete mrknout zde:

V červenci 2015 sledovalo přes 3 miliony lidí a její videa přesahovala 630 milionů zhlédnutí. Megan má kromě Lindsey za sebou také spolupráce s dalšími hudebníky, ke kterým můžeme řadit Tiffany Alvord, Tylera Warda, Boyce Avenue nebo Kurta Schneidera.

Zde se můžete podívat na její první originální skladbu, o které jsme se zmiňovali v článku dříve:

Ani Megan se v dnešní době samozřejmě neobejde bez webových stránek a sociálních sítí a tak na ně můžete mrknout na těchto odkazech:

Webové stránky

YouTube

Facebook

Twitter

Na závěr si samozřejmě nezapomeneme připomenout její spolupráci s Lindsey. Tady ji máte 😉