Téma měsíce, srpen 2015 – Shaun Canon

Je tu srpen a s ním (trochu opožděně) další téma měsíce. Tentokrát se s kolegou Dominikem budeme věnovat hudebníkům, se kterými Lindsey spolupracovala na svých skladbách. Trošku si je představíme, něco málo si o nich řekneme a ukážeme si i nějakou tu jejich tvorbu 🙂 Prvním „pánem na holení“ je Shaun Canon.

Lindsey se Shaunem spolupracovala hned na několika skladbách. Patří k nim určitě za srdce beroucí píseň Sail Away Soldier, na které se podílela také zpěvačka Maddie Wilson, dále se Lindsey objevila v Shaunově videoklipu k Live for Music a spolupracovala s ním také na skladbě Don´t Cary It All.

Shaun Canon, vlastním jménem Shaun Barrowes, se narodil v Salt Lake City v Utahu a stejně jako Lindsey i on je členem Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Kromě pseudonymu Shaun Canon si také nechá říkat hned několika dalšími způsoby, jako Canon, The Canonite, Storm Trooper nebo Shaun Canonite. Na svém kontě má kromě Lindsey také spolupráce s dalšími hudebníky, mezi kterými najdeme například Davida Archuletu, Janelle Monae, Briana McKnighta a mnohé další.

Shaun se kromě zpěvu věnuje také například hře na klavír, představuje sebe sama jako inovátora stylu zvaného SuperPop a největší úspěch jeho kariéry zaznamenala především skladba Army of Kings, která byla dokonce nominována na cenu Emmy. Zmíněnou skladbu si můžete přehrát zde:

Pokud byste chtěli navštívit jeho webovky či účty na různých sítích, můžete kliknout na následující odkazy:

Webové stránky

Facebook

Twitter

YouTube

No a abychom si připomněli všechny skladby, které Shaun nahrál s Lindsey, tak je tady máte hezky pěkně seřazené 🙂