ULTIMÁTNÍ PRŮVODCE KONCERTEM 2014

Pražský koncert Lindsey je už doslova za dveřmi, a tak je čas shrnout si ještě jednou, co nás v pondělí čeká. V tomto článku najdete souhrn všech informací a tipy, které se vám budou hodit.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
17:30 – VIP Check-in
18:00 – VIP Meet & Greet + zvuková zkouška
19:00 – Otevřen vstup pro veřejnost
20:00 – Začátek koncertu
22:30 – Plánovaný začátek afterparty (obecně ihned po konci koncertu)
Klíčová slova:
Kde a jak koupit lístek?VIP doprava, ubytování, strava Prahaafterparty

 1. Základní informace o koncertu

Pokud byste se rádi dozvěděli bližší informace o tom, kde a jak bude koncert probíhat, pomůže vám v tom náš článek Koncert v Praze 2014. Uvnitř naleznete také informace o ceně lístků a možnostech jejich zakoupení. Rozepsali jsme tam pro Vás také rozdíly mezi VIP upgradem a základním lístkem. V článku jsou pak i další užitečné informace.

Před začátkem koncertu (a to jak pro VIP návštěvníky, tak návštěvníky s běžným lístkem) budou před vchodem do Incheba Areny na místě naši administrátoři v bílém tričku se jménem našeho fanclubu a nápisem Lindsey TEAM. Administrátoři budou k dispozici také v průběhu koncertu a během after party. Jsme připraveni vám pomoci nebo zodpovědět vaše dotazy. Nicméně nejsme organizátoři koncertu (organizujeme pouze afterparty), takže v případě oficiálních dotazů nebo vážné situace se prosím obracejte přímo na organizátory.

2. Jak se na koncert dostat a kde se případně ubytovat

Jste-li mimopražští, určitě doporučujeme náš článek o dopravě a ubytování na koncert, kde naleznete nejen základní informace o dopravě, ale i kontakty na hotely v blízkosti místa koncertu a restaurace a hospody. Pokud vám například z finančních důvodů nabídka nevyhovuje, můžete zkusit také oslovit ostatní fanoušky prostřednictvím naší fanpage v komentářích. Zejména ohledně dopravy je řada nabídek a možná tak najdete i nové přátele 🙂

3. Doplňující informace pro VIP

Pro ty z vás, kteří máte zaplacené VIP pro vás máme potvrzeny oficiální pokyny pro koncert v Praze. Tyto pokyny by vám již v těchto dnech měly přijít na email. Vše by mělo probíhat tak jak jsme již několikrát avizovali, oproti předchozím letům nedošlo k žádným změnám.

Máte-li VIP upgrade:
1) Dostavte se nejpozději v 17:30 před Incheba arenu
2) Podle jmeného seznamu dostanete po prokázání totožnosti VIP laminát a budete vpuštěni dovnitř
POZOR: Pokud máte „papírovou“ vstupenku, je nutné jí mít s sebou a ukázat jí
3) Vezměte si s sebou příruční fotoaparát, obecně DSLR nejsou povoleny (nicméně můžete to risknout, na koncertech lidi s DSLR bývají), při setkání s Lindsey vás vyfotí

Kromě toho pár doporučení:
4) Během fronty na VIP setkání s Lindsey bude „po cestě“ stánek s merchandise, můžete si tak zakoupit merch. Podle našich znalostí bývá merch. prodej v národní měně (CZK), toto ale není potvrzeno zatím. Snad by neměl být problém nakoupit i v EUR. Toto ale také není potvrzeno zatím!!!
5) Na místě budou i naši administrátoři, jak pro VIP, tak návštěvníkům s běžným lístkem jsem připraveni pomoc

Chcete vědět jak probíhá VIP a Meet & Greet? Přečtěte si Vše, co jste chtěli vědět o VIP v článku, který popisuje moje setkání jako VIP s Lindsey v Paříži.

4. After-party

I když je koncert a setkání s Lindsey hlavní událostí dne, zábava tím určitě nekončí. Přijďte se pobavit a seznámit s ostatními fanoušky Lindsey na afterparty, kterou organizuje náš fanclub. Vstup je zdarma, na party bude k dispozici i fanouškovský speciální merchandising, více informací najdete v článku o afterparty. Sponzorem akce je obchod KUŽEL (www.ku-z-el.cz).

5. Co dalšího Vás čeká

Kromě programu, který je zmíněn výše se chystáme Lindsey předat super-tajný dárek 🙂 Bohužel v tuto chvíli ještě nevíme zda předání proběhne na pódiu před fanoušky nebo v zákulisí. Samozřejmě se budeme snažit zajistit pódium, ale i kdyby to náhodou nevyšlo, celé předání pro vás náležitě zdokumentujeme. Tímto také ještě jednou děkujeme všem, kteří přispěli a připomínáme, že ti, kteří přispěli více než 100 Kč mohou Lindsey poslat svůj vzkaz, který bude přibalen k dárku. Stačí nám jej poslat do zpráv na FB nebo emailem.

Ti z vás, kteří sledujete Lindseyiny koncerty už delší čas, tak jistě víte, že na konci každého koncertu ukazuje Lindsey vlajku země, ve které vystupuje. Protože jsme český, ale také i slovenský fanclub, a protože koncert v Bratislavě bohužel nevyšel a řada slovenských fandů přijede do Prahy, chceme Lindsey požádat, aby ukázala na konci koncertu nejen vlajku ČR, ale i vlajku SR. Koncert na Slovensku to sice nenahradí, ale věříme, že to bude solidární gesto, že Lindsey myslí i na fanoušky ze Slovenska.

Pro všechny fanoušky na koncertu pak chystáme speciální akci k songu Take Flight.  Nechte se překvapit 🙂

6. Něco tu chybí, máte další dotazy?

Věřím, že informace v tomto a navazujících článcích pokrývají většinu dotazů, které by vás mohly zajímat. Nicméně pokud jsme něco vynechali nebo máte nějaký konkrétní dotaz, neváhejte nás kontaktovat na našem emailu fanclub@lindseystirling.cz nebo prostřednictvím zpráv na naší FB page.