Chat s Lindsey Stirling

Zdravím všechny nové i stálé fanoušky. Připravila jsem si pro vás překlad jednoho staršího článku, kde Lindsey odpovídá na dotazy fanoušků z Francie. Originál najdete  ZDE . Snad tam nemám moc chyb 😀 …

 

     Hrozně moc děkuju všem svým francouzským fanouškům za takovou podporu. Je to od vás laskavé, že mohu dělat to, co mám ráda. Jsem tak nadšená, že 27. ledna vyjde moje album ve Francii. Na podzim opět navštívím Francii a opravdu se nemůžu dočkat, až vás uvidím!                                                                                                                                                                                                        Se srdečným pozdravem, Lindsey 🙂

   

Jeanne Hadi:

Ahoj, Lindsey!  Mohla bys dát noty se svojí úpravou k Phantom of the opera na svou stránku, jestli existují?

Lindsey:

Mám noty a obvykle je můžete najít na stránkách lindseystirling.com .

Oriane:

Jsem tak ráda, že tady s námi na 20Minutes děláš interview. Opravdu zbožňuju to, co děláš, máš obrovský talent, pokud jde o tanec, bavení lidí a samozřejmě o hru na housle. Miluju tvoje videa na youtube kanálu LindseyTime (vždy se musím smát) nebo tvoje covery. Jaký je tvůj oblíbený umělec?

Lindsey:

Moc děkuji!!! Mám moc ráda Ellie Goulding, Hayley Williams z Paramore. Pro mě jsou to opravdové umělkyně, které mají odlišný styl, a toho si vážím.

 Meedo:

Chtěla by ses objevit např. v Teorii velkého třesku nebo v nějakém filmu a zahrát si nějakou ,,nerd” roli?

 Lindsey:

Ano, proč ne? Miluju seriály, kde jste tím, kým jste ve skutečnosti.

Olivier:

Ahoj, Lindsey! Potkali jsme tě v newyorském  metru a ty jsi nám řekla, že se máme někdy v hospodě podívat na tvůj youtube kanál. Nepoznal jsem tě a je to velká škoda, protože jsem se chtěl s tebou vyfotit. Kdy budeš projíždět pařížským metrem? 🙂

Lindsey:

Pravděpodobně dnes! Ne, dělám si srandu 😀 .Myslím, že si vás pamatuju.. No, pokud se nepotkáme dnes, potkáme se na podzim.

Neznámý uživatel:

Plánuješ udělat turné po Francii? Kdy se dozvíme, v jakých městech budeš vystupovat?

Lindsey:

Data turné oznámíme na jaře, ale rozhodně budu opět ve Francii, a to na podzim 2014!

Maxime:

Kolik máš houslí? A jaké značky jsou?

Lindsey:

Myslím, že mám 7 houslí a ty, které zní nejlépe, jsou z nejstaršího dřeva. Používám Roth, ale mnoho dalších značek je také velmi kvalitních.

Nach:

Ahoj Lindsey. Proč neděláš více písniček se zpěvem a vokály? Ať už se svými vlastními nebo někoho, jako třeba v Radioactive od Imagine Dragons, kde jsi spolupracovala se skupinou Pentatonix. Jsi tak hezká a nadaná, pokračuj v tom, co děláš.

Lindsey:

Ráda používám hlasy, ale nemusí mít nutně slova. Použila jsem je více v mém nadcházejícím albu. Spíše však jako nástroj… Doufám, že se vám to bude líbit.

Benlennon:

Ahoj Lindsey, často jsem si představoval něco, víš, že jednoho dne budeš spolupracovat s metalovými skupinami jako Nightwish, Eluveitie, Within Temptation nebo Apocalyptica nebo taky třeba s Riverdance jako Lord of the Dance nebo Celtic tiger.

Lindsey:

Zbožňuju Lord of the dance a poslouchám Nightwish.

Ráda bych se podílela na takovém výjimečném projektu, ale nechci, aby to udělalo něco s mou kariérou.

Nicolas:

Jaký je tvůj typický den?

Lindsey:

Moje dny jsou hodně odlišné. Dělávám kostýmy, píšu, skládám písničky, natáčím klipy, stříhám videa, dělám rozhovory, ….

To je v podstatě to, co obvykle dělám.

Stéphane:

Tvoje turné po Francii způsobilo pozdvižení, zvláště ve Štrasburku. Je nějaký moment nebo konkrétní vzpomínka, která stojí za zmínku?

Lindsey:

Do mých oblíbených momentů patří koncert v Paříži, kde začali fanoušci zpívat, myslím, že fotbalovou hymnu, a moje skupina a já jsme začali improvizovat a hrát k ní doprovod.

To byla vážně bomba!

Damien:

Viděli jsme, že ráda předěláváš hudbu z her (a děláš to opravdu dobře), máš v plánu někdy předělat Final Fantasy?

 Lindsey:

Děkuju! Jak jsi na to přišel, Damiene? Už je totiž předělaný! Ještě to nevyšlo, ale už jsem předělala 4 nebo 5 různých témat z Final Fantasy. Brzy vyjdou na kanálu Devinsupertramp .

Christina:

Chtěla bys udělat skladbu s nějakým francouzským interpretem?

Lindsey:

Miluji práci s mnoha různými lidmi, protože to přináší spoustu nových nápadů. Takže proč ne? S radostí!

Justine:

Kdy ses začala učit na housle?

Lindsey:

Když mi bylo 6 let, uprosila jsem rodiče, aby mi zaplatili lekce.

Manon:

Jak tě napadlo spojit dubstepovou hudbu a tanec dohromady?

Lindsey:

Ráda zkouším hrát na housle všechny žánry hudby. Dubstep byl pro mě velkou výzvou, protože ráda míchám styly hudby, které jsou náročnější na hraní, s houslemi. Dubstep je pro to perfektní!

Théo:

Tušila jsi, že budeš mít takový úspěch, když jsi začala dávat videa na youtube?

Lindsey:

Ne. Začala jsem na youtube zveřejňovat videa jen tak pro zábavu. Bylo to velmi vzrušující, když jsem viděla, že lidé sledují mou tvorbu, ale nikdy jsem si nemyslela, že z toho bude takový úspěch.

 

 

*Moi