Všem mým evropským fanouškům a organizátorům Connichi 2012

Chtěla jsem veřejně říci, jak je mi líto, že se tento podzim nezúčastním Connichi 2012. Mým fanouškům v Německu: Tolik podporujete mou muziku a cítím se hrozně, že jsem vás zklamala.

Před pár měsíci jsem byla požádána organizátory Connichi, abych toto září přijela zahrát a já souhlasila. Nicméně jsem od nich nedostala žádnou smlouvu a stejně tak mi nebyla zařízena žádná letenka. Protože se ani jedna z věcí nestala, nebyla jsem si jistá, jestli dohoda platí. Nakonec jsem je přestala vnímat, nebyla to však jejich chyba. Vypadá to tak, že jak jsme měnili web a vytvářeli nový mail, tak se jejich emailové zprávy dostávaly do špatné schránky… takže jsem je nikdy nedostala.

V červenci jsem tedy předpokládala, že nechtějí, abych přijela a věci, na kterých jsem tak těžce pracovala, jsem přesunula. V době, kdy jsem emaily konečně našla, už bylo příliš pozdě a nebyla tam žádná možnost, jak bych to mohla zvládnout.

Je mi smutno z toho, když myslím na to, kolik lidí jsem zklamala, zejména pak lidi v Connichi. Moji evropští fandové mě vždycky podporovali a já za vámi chci přijet. To je ten důvod, proč jsem nepřetržitě pracovala na dokončení mého alba a plánovala budoucí turné. Právě se děje několik zajímavých věcí a po mém americkém turné je mojí další prioritou je zamluvení turné v Evropě. Ještě jednou, nedokážu dostatečně poděkovat za vaši podporu a doufám, že vás už znovu nezklamu.

Tento příspěvek vložila Lindsey na svůj web 17.8.2012

Originální článek: zde