!!! VYHRAJTE SKYPE ROZHOVOR S LINDSEY !!!

Chcete si na skypu popovídat s Lindsey, ale nemůžete si na PledgeMusic dovolit za to zaplatit 500 dolarů? Máme tu pro Vás řešení! TENTO SKYPE ROZHOVOR MŮŽETE VYHRÁT ZCELA ZDARMA !

Oficiální fan group dal dohromady soutěž, kterou nazval „Shatter Your Fears Challenge“. Víme, že jsou tisíce lidí, kteří by si rádi s Lindsey popovídali (a to třeba i z očí do očí), ale ne všichni budou mít tu příležitost. A tak jsme se rozhodli takovou možnost zařadit jako výhru do soutěže.

Hlavní myšlenkou soutěže je překonat nebo rozbít (název alba Shatter Me znamená ve volném překladu Rozbij mě) vaše největší obavy. Každý má z něčeho strach, každý se něčeho obává, ať už jsou to výšky, tmavý les, zkoušení něčeho nového, velké davy lidí, hmyz, selhání atd. Co po vás chceme je to, abyste namotivovali sami sebe a překonali svůj strach. Pokud se rozhodnete toto podstoupit, určitě z toho chceme vidět nějaké video 🙂

Probíhat to bude následovně: Natočíte video, kde je vidět, z čeho máte strach a jak tento strach z dané věci překonáváte. Video nahrajete na YouTube a odkaz na toto video pod hlavičkou „Soutěž Skype“ přidáte na naši facebook stránku. (http://facebook.com/lindseystirlingczechoslovakia , důležité je vědět, že video můžete přidat jen na jednu stránku, pokud na video budete odkazovat u dalších fanklubů, můžete být diskvalifikováni – proč? Vysvětluji hned za závorkou). Poté se náš admin tým hromadně rozhodne, která tři videa pošle do celosvětového finále, kde si sama Lindsey z finalistů vybere, s kým si na 15 minut popovídá. Pokud by tedy Vaše video bylo vidět na vícero stránkách, nebylo by to vůči ostatním fér a bylo by ze soutěže vyřazeno. Poslední video, které se zařadí do soutěže, musí být na naší stránce vystaveno nejpozději 17.5.2014!! Pokud facebook nevedete, pošlete nám odkaz na video na email fanclub@lindseystirling.cz, do předmětu napište Soutěž Skype a my za Vás rádi Vašeho video na facebook vystavíme.

Jak si vítěz přebere výhru? – Bude kontaktován Jennifer S. Fletcher, která pomůže rozhovor zorganizovat.

Soutěž má i svá důležitá pravidla:

1) Důležitější, než to, jak překonat svůj strach, je vaše bezpečnost. Proto před natáčení videa uvažte, zda-li to, co chcete překonat, je pro Vás bezpečné a buďte opatrní.
2) Pokud budete své video dělat v jiném jazyce, než je angličtina, přidejte prosím ke svému video anglické titulky (pokud nemáte možnost něco takového udělat či aj neovládáte, napište nám do zpráv, určitě Vám s titulky rádi pomůžeme).
3) Každý soutěžící může předložit do soutěže pouze jedno video.
4) Pokud jste nezletilí, prosím natáčejte své video pod dozorem zodpovědného zletilého zástupce.
5) Video nesmí být delší než 5 minut!
6) Videa s hrubým, vulgárním či nevhodným obsahem budou diskvalifikována.
7) Videa, ve kterých bude vidět, jak porušujete zákony, budou diskvalifikována.
8) Videa, ve kterých bude vidět vaše (či kohokoliv jiného) fyzické či psychické ubližování, či ubližování zvířatům nebo bude vidět cokoliv, co může způsobit ublížení na zdraví, budou diskvalifikována.

Nemůžeme se dočkat, až uvidíme Vaše videa! Buďte originální a buďte přesvědčiví!

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás kdykoliv obraťte! Hodně štěstí!