Argentinský fanklub: Děláte úžasnou práci!

Další tři dny jsou pryč a na řadě je tak další rozhovor s administrátorem. Tentokrát jsme požádali admina z Argentiny, který (lépe řečeno která) v tom nechtěl zůstat sám. A tak tu mám rozhovor s hlavní administrátorkou a jejími třemi dalšími kolegy 🙂

Prosím i tebe, stejně jako všechny další, abys nám o sobě něco řekla 🙂

SARA: Ahoj! Jmenuju se Sara, je mi 28 let, pracuji jako grafický designer a žiji ve městě Rosario v Argentině.

TAMARA: Ahoj! Moje jméno je Tamara, je mi 22 let. Bydlím v argentinském Buenos Aires. Aktuálně studuji grafický design a v posledním roce jsem se také začala učit hrát na housle.

ENZO: Zdravím! Moje jméno je Enzo Petrillo. Je mi 25 let a studuji, abych se stal lesníkem.

ALE: Ahoj, moje jméno je Manuel, ale na facebooku si říkám Ale Prez. Je mi 27 let a pocházím z Buenos Aires. Studuji průmyslové inženýrství a pracuji ve firmě na autodíly v oddělení výrobního inženýrství.

Jak jsi se dozvěděl/a o Lindsey?

SARA: Jednoho dne mi bratr ukázal video slečny, která hloupě tančila při hraní na housle. Bylo to u videa Spontaneous Me. Povídá mi: „vypadá jak naše sestra Austina od chvíle, kdy se zamilovala do hudby!“ Sleduji všechna videa a sdílím je na Argentinském fanklubu! Také občas Lindsey položím nějakou otázku na Twitteru, abych se o ní dozvěděla něco více!

TAMARA: Dívala jsem se takhle na video Storm od Vanessy-Mae na YouTube, když u toho byl link na Party Rock Anthem, okamžitě se mi zalíbil její styl a a v tu chvíli jsem začala hledat více videí a moc se mi to líbilo! Už to budou tak dva roky.

ENZO: Sledoval jsem taneční videa, když mě zaujal odkaz na jedno video – bylo to Crystallize od Lindsey Stirling. Jednou jsem na video klikl a už jsem to nevrátil zpět… od té chvíle jsem fanouškem! Nejsem si úplně jistý, jak je to dlouho, ale hádám, že to bude kolem dvou let.

ALE: Poprvé jsem o Lindsey slyšel tak, že jsem hledal cover verze River flows in You od Yirumy a našel jsem verzi, kterou udělal právě Lindsey. Bylo to jako „Panebože, kdo je ta holka?“ Pamatuji si, že jsem si tu verzi poslechl asi pětkrát a věděl jsem, že se o ní musím dozvědět něco více. Koukal jsem tedy na další videa, poslouchal jsem Transcendence, Spontaneous Me, Electric Daisy Violin a další videa. To bylo asi před dvěma lety.

Jaký je tvůj nejoblíbenější Lindseyin song a proč?

SARA: Nejradši mám Spontaneous Me, protože je to první skladba, kterou jsem od ní slyšela a u které si vždy naplno užiju tu radost!

TAMARA: Nejvíce se mi líbí Transcendence, ten zvuk, to video, ten Lindseyin přednes, ale nejraději mám ten hit pro jeho podstatu.

ENZO: Mým nejoblíbenějším songem bude asi Song of the Caged Bird, velmi zvláštně na mě totiž působí.

ALE: Je těžké vybrat jeden song, ale určitě to zkusím. Mám moc rád Electric Daisy Violin, protože je to velmi zábavný song plný energie! Jeho poslech mi vždy přinese dobrou náladu.

Co máš na Lindsey nejraději?

SARA: Zbožňuju ji pro její dobrou duši. Má ráda lidi a stará se o ně. Dává jim naději.

TAMARA: Mám ráda jeji vytrvalost, nikdy se nevzdává! A samozřejmě její talent!

ENZO: Zcela rozhodně mám nejradši její talent a odhodlanost!

ALE: Líbí se mi, že je to dříč, nikdy se nevzdává. Je inspirací k tomu, abys mohl následovat své sny.

V roce 2014 vyráží Lindsey na turné. Myslíš, že dorazí také do Argentiny?

SARA: Myslím, že tento rok k nám nedorazí. Ale doufám, že příští rok už ano!

TAMARA: Nejsem si uplně jistá, jestli dorazí tento rok nebo i ty další. Chci ji u nás vidět, ale jen v případě, že ona bude moci.

ENZO: Já se vždy snažím být pozitivní, takže si myslím, že přijede 😀

…dále už odpovídala jen SARA…

Kolik máš ve fanklubu lidí? Děláš pro něj nějakou propagaci?

Aktuálně je nás 4120! Jsme na to velmi hrdí! Dělali jsme i nějaké soutěže, vítěz dokonce na místním radiu dělal našemu fanklubu reklamu. Nejepší cestu si k nám ale lidé hledají přes vyhledávač, zadají „Argentina Lindsey Stirling“ a tak nás najdou.

Jaký máš s fanklubem největší cíl?

Chci, aby všichni věděli, že je Lindsey skvělá umělkyně, úžasná osobnost a že umí skvěle hrát na housle. Je skvělým příkladem pro všechny.

Víš něco o České republice nebo Slovensku?

Vím, že Vám její album přišlo v květnu 2013 a že jste měli na YouTube nějaká videa z její úžasné show. Bohužel ale nerozumím vašemu jazyku. Ale vím, že se svou stránkou děláte úžasnou práci!

Tímto bychom Vám všem rádi poděkovali za Váš čas i rozhovor.

Není problém! Jen tak dál! Líbám!