Prostě jdeme nakupovat

Myslím si, že je to větší zábava, když svůj nákup okořeníte nějakým bláznivým oblečením či kostýmem. Když jsem byla malá, tak kdykoliv jsem si hrála s dětmi ze sousedství na piráty, nebo jsme měli čajovou párty, snažila jsem se tomu dodat takový „divadelní“ nádech nějakým kostýmem. V první třidě jsem dokonce v jeden den šla do školy v čínském kimonu a s černou kudrnatou parukou. Neměla jsem k tomu žádný důvod, ale užívala jsem si to. Pořád se musím smát při představě na to, co si musela mamka myslet, když mi dávala pusu na rozloučeno a dívala se, jak její malý plod mizí v moři dětí směřujicích do školy.

Tento „oblékací fetiš“ mi pak vydržel i po zbytek života. Na střední jsem byla tím někým, kdo se hezky oblékal na nějaký svatý den. Moje škola nebyla jiná, než třeba ta vaše. Když nastal svatý týden, tak ne všichni se oblékali nějak zvláštně, někdo s tím měl i problémy, ale mně se to líbilo více. Chytám se každé příležitosti, jak si okořenit svůj den.

Každopádně, včera kolem půl dvanácté večer jsem si vymyslela, že půjdu na pozdní nákup. Zrovna jsme měli vystoupení a se spolubydlícími jsme přišly domů. Nevím, co se stalo, asi něco museli přidat do té kukuřice, kterou jsem na vystoupení jedla. Prostě se ze mě stal ten nejvyšší level malé hloupé Lindsey.

obr2

Dostali jsme nějaké nápady, jeden šel za druhým a než jsme se nadáli…tak se to stalo. Ano, všechny jsme na sobě měly ty šílené kostýmy a než jsme se vzpamatovaly, tak jsme byly u Smith Marketu, kde jsme si chtěly koupit ingredience do dezertu, který jsme plánovaly udělat. Jsem si jistá, že si lidé mysleli, že jsme blázni, ale nikomu to nevadilo, nebyly jsme nepříjemné, hlučné ani čiperné, i když věřím, že by to celou věc udělalo ještě zábavnějši.

obr3

Prostě jsme si hleděly svého a jen tak mimochodem si nakoupily své potraviny. Mimo to -já jsem nikdy moc neřešila to, co si lidé myslí o mé ztřeštěnosti. Vždyť taky tancuji při hraní na housle. Ale běda, aby se všední obyčejný zážítek neproměnil v něco nezapomenutelného…

Tento článek publikovala Lindsey na svém webu 19.10.2010

Originální článek: http://www.lindseystirling.com/lindsey-blog/just-getting-groceries/