Co se stalo v minulém týdnu? 4/2015

S koncem týdne přichází i nový přehled 🙂 Tentokrát si rozebereme období od 17. do 24. ledna. 

 

Určitě si pamatujete projekt OMAZE. Někteří z vás se možná i zapojili. Vítězem se stal Parker W. z Californie a my mu samozřejmě gratulujeme 🙂

25-8Řekla jako Lady Gaga, ne Nicki Minaj 😀

Rádi bychom vám připomněli, že 21. února se uskuteční další z několika plánovaných srazů. Ptáte se kde? 🙂 Sraz se tentokrát uskuteční v Hradci Králové. Začátek se plánuje na 13 hodin v restauraci Dorotea. Více se dozvíte na facebookové události, kterou naleznete ZDE.

Jistě si už většina z Vás všimla, že Lindsey přesáhla hranici 6 miliónů odběratelů na svém YouTube kanále. Od nás je to pochopitelně velká gratulace a věříme, že jich za chvíli bude ještě víc. 🙂

25-1

PetrB napsal další článek týkající se tématu měsíce. Přečíst si ho můžete TADY.

Na twitteru Lindsey se objevil příspěvek, že se chystá „medley“ inspirované Brodwayí. No necháme se překvapit 🙂

25-3
Zajímá Vás obsah zavazadla Lindsey? 😀 Na této fotce si můžete vše prohlédnout.

25-6

Máme tady jednu změnu! Vzhledem k vhodnějšímu názvu bylo změněno URL Facebookové stránky. Aktuální adresu naleznete ZDE!!!

Jestli se Vám líbil cover, který Lindsey vytvořila ke třetímu dílu série Assassin’s Creed, určitě Vás i zajímá, jak se celý klip natáčel. Na kanále LindseyTime naleznete video z Behind the scenes a my ho teď pro vás přeložili.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se Lindsey stala populární a úspěšnou na YouTube? Možná vám tohle video vše objasní 🙂

Jako vždy si dáme pár vybraných fanartů 🙂

25-4

 

25-9
A na konec.. Lindsey chystá vydat plnou verzi skladby Senbonzakura! Těšíte se stejně tak jako my? 🙂  Tady je malá ochutnávka:

Nesmí samozřejmě chybět ani připomenutí další „zapomenuté“ skladby. Tento pátek jsme si připomněli jednu z prvních Lindseyiných nahrávek – On The Floor Take Three.

U dalšího přehledu opět za týden 😉

Carol