Spolupráce z Brave Enough – Hold My Heart

„Ani všechna síla a nezávilost celého světa nikdy nenaplní prázdnou lásku“.

Další z textů, kterými Lindsey doprovodila vydání svého alba Brave Enough. Tento přísluší k songu Hold My Heart. Na něm Lindsey spolupracovala se zpěvačkou ZZ Ward no a tu si teď v rámci našeho malého projektu trochu blíže představíme.

ZZ WARD

ZZ Ward, vlastním jménem Zsuzsanna Eva Ward, se narodila 2. června 1986 v americké Pensylvánii. Jak může její křestní jméno napovídat, má Zsuzsanna předky v Evropě, konkrétně v Maďarsku. Jedná se o zpěvačku, která se v rámci své kariéry věnuje hned několika hudebním žánrům, ke kterým patří R&B, Blues rock nebo Pop rock. Ačkoliv se narodila v Pensylvánii, tak vyrůstala v Oregonu a svou kariéru započala v Los Angeles. Během své kariéry spolupracovala s takovými hudebníky, jakými jsou Kendrick Lamar, Eric Clapton nebo Freddie Gibbs. Do svých pořadů si ji pozvali Jay Leno nebo Conan O´Brien.

Na svém kontě má tato 30ti letá kráska dvě studiová alba a čtyři skladby, které se v rámci hitparád dokázaly dostat do TOP 40 (Put the Gun Down, 365 Days, Last Love Song a Love 3x). Její hudba se objevila i v seriálu Veronica Mars nebo ve filmu Millerovi na tripu. Základem úspěchu její kariéry je určitě její velmi silný a podmanivý hlas, který můžeme slyšet právě i v písni Hold My Heart. No a protože tato píseň již má svůj videoklip, můžeme si jej teď společně všichni připomenout.