Účinkovala jsem ve videu Justina Williamse

Je legrační, jak můžete někoho znát tolik let a i tak stále ve Vašem vztahu cítíte hmatatelný rozdíl a proti tomu můžete znát někoho jeden den a máte pocit, že jste neuvěřitelně spojení. Nevím, co je to za chemii, která mezi lidmi tvoří přátelství a pracovní vztahy. Přála bych si, abych přišla na tu tajnou přísadu, která umožňuje propojení duší, protože bych pak pořádně rozuměla každému, koho potkám a také ve světě seznamování by to bylo mnohem jednodušší.

Myslím, že víte, že nejste s někým spokojeni, pokud s ním hrajete tu nekonečnou hru s otázkami. Připadá mi to tak pokaždé, když se vidíte s nějakou osobou na dalším špatném rande na slepo. Pojďte to přiznat, určitě jste jednou či vícekrát zažili ta rande, kde jde pouze o „klikání“. „Takže…jaké je…jméno tvé babičky?“. Pokud vám to nic neříká, tak se vraťte do hloubky své mysli, kam jste pohřbili tuhle bolestivou epizodu vašeho života a dojde vám, o čem mluvím.

Tak jako tak mi tahle zbytečně složitá věc přišla na mysl proto, že jsem včera večer byla s několika hudebními přáteli: Justinem Williamsem – úžasně talentovaným zpěvákem/skladatelem, který se upsal Warner Records; a Brandonem Cummingsem – skvělým bubeníkem a komikem. Justin požádal Brandona a mě, abychom byli porotci v nedaleké střední škole, která pořádala obdobu Amerika má Talent. Byli jsme natěšení, že si užijeme talenty a vystoupení na střední škole a pak nás Justin pozval na tolik sushi, kolik jen můžete sníst. Mmmmmmmm….miluju miluju sushi.

Bylo to skvělé, až na to, že jsem viděla jednoho z číšníků, jehož prst byl překvapivě hluboko v jeho nosu. Byla jsem tím dost znechucená. Když se naše oči setkaly, uviděl mě jak se dívám, nenápadně se otočil a pokračoval v rýpání. Uh, eeew. Když jsme tak seděli v prázdné sushi restauraci, smáli jsme se a řešili jedno téma za druhým rychlostí blesku, tak jsme si uvědomili, že se známe krátkou dobu. Byla jsem najatá, abych něco nahrála pro Justinův nový song, Lying. Ironií bylo, že jsem dokončila nahrávání a slyšela finální verzi ještě před tím, než jsem ho potkala. Konečně jsem se potkali před dvěma měsíci a natočili videoklip (odkaz na konci stránky).

S Brandonem jsme se poznali trochu dřív, když jsem přišla na konkurz jedné country kapely, kde jsem měla hrát na housle. Skončila jsem tak, že jsem tu práci dostala a od té doby jsme spolu cvičili zumbu, uskutečnili jsme „dívčí rozhovory“ a strávili spolu hodiny v autobuse a zvykali si na život s cereáliemi.

Miluju ten okamžik, kdy se potkáte s lidmi a okamžitě si uvědomíte, že už jste přátelé. Je to automaticky snadné být s nimi, není to společenský stresující a pokud jste s nimi, tak máte pocit, jako byste se vznášeli. Je to skoro jako by se vaše duše propojily.

Takže, tohle je ten song, který mě dovedl k setkání s panem Justinem Williamsem, tak se na to podívejte.

Lying – Justin Williams

Tento článek přidala Lindsey na svůj web 8.4.2011.

Originální článek: zde