Vánoční dobrý skutek fanklubu – pomozte pejskům a kočičkám!

Stejně jako každý rok i letos jsme se jako fanklub rozhodli udělat Vánoční dobrý skutek ve jménu Lindsey. Předloni jsme potěšili děti v dětském domově v Dolních Počernicích hromadou dárků a finanční podporou (sestřih zde), loni jsme pro změnu pomocí dárečků udělali radost dětem na Dětské onkologii a hematologii v Bratislavě (sestřih zde). No a letos rozveselíme i čtyřnohé mazlíky. Spouštíme Vánoční sbírku pro organizaci Šance pro život, která poskytuje dočasný azyl pejskům a kočičkám, jenž čekají na nový domov.

Organizace sídlí v obci Hynčice nedaleko Města Albrechtice veSlezsku a vede ji paní Helena Mikulcová.  Jedná se o skupinu dobrovolníků, kteří se snaží pomoci nejen pejskům bez domova, ale také ve spolupráci s městem Krnov zviditelnit krnovské pejsky ubytované v útulku ve Slezských Pavlovicích. 4Pomáhají s jejich adopcí a potřebným se snaží zajistit péči. Na facebookové stránky organizace můžete mrknout sem. Jak už to tak ale v dnešní době bývá, ani takové dobrovolnictví se neobejde bez výdajů a spoustu prostředků paní Mikulcová do péče o zvířátka investuje ze svých osobních zdrojů. Proto jsme se rozhodli jí pomoci ve spolupráci s Vámi, fanoušky.

S paní Mikulcovou jsme hovořili o tom, že nejvíce potřebné jsou pro ně aktuálně nejlépe prémiové granule, dále maso, pelíšky, domek pro kočky, škrabadla a nebo ohrádka pro štěňata. Samozřejmě pokud budete chtít přispět čímkoliv jiným, nikdo se tomu bránit nebude. Pokud tedy budete chtít přispět pomocí věcných darů, napište nám prosím buď zprávu na našem facebooku a nebo mail na adresu fanclub@lindseystirling.cz a my se s Vámi domluvíme na podrobnostech ohledně předání. Pokud budete chtít raději přispět finance, ze kterých se pak nakoupí potřebné věci, pošlete jakoukoliv částku na účet 2100429284/2010 a jako zprávu pro příjemce uveďte slovo VÁNOCE tak, abychom rozpoznali, za jakým účelem nám peníze přišly. Účet je i nadále transparentní, můžete se tedy potom sami přesvědčit, jak je s financemi nakládáno. Pokud budou chtít finance zaslat fandové ze Slovenska, tak i je poprosíme o zaslání zprávy na facebook a nebo mailu, abychom jim sdělili přesné informace k platbě.

3

Veškeré příspěvky (ať už věcné či finanční) od Vás budeme vybírat do 18. prosince 2015. Dárky osobně pojedeme předat paní Mikulcové někdy mezi Vánocemi a silvestrem, tento údaj Vám ještě potvrdíme. Budeme moc rádi za každý příspěvek a věřím, že tím pejskům a kočičkám uděláme velkou radost! Dopředu všem děkujeme!

1